بهترین برند ظروف کریستال کدام است؟

شیرینی خوری کریستال ورساچ محصول کشور آلمان. قبل از هر چیزی باید گفت که به طور کلی کریستال مرغوب قالبی باید کاملا شفاف و هم چنین عاری از هرگونه حباب و پستی بلندی باشد، این در حالی است که کریستال های دست ساز کمی متفاوت تر هستند و از آنجایی کهدر روند ساخت در آنها دمیده می شود باید بپزیریم که امکان به وجود آمدن حباب های ریز تا حدی در آنها وجود وجود خواهد داشت. با وجود ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش برخی از برندهای فروش ظروف کریستالی، اما خود شما نیز باید پس از خرید کریستال برای این که بتوانید از آن به خوبی مراقبت و نگهدرای نمایید، در مورد نحوه شستشو و شیوه های مراقبت از آن اطلاعات لازم را کسب کنید تا در حفظ و نگهدرای این ظروف دچار مشکل نشوید. لیست قیمت فروش ظروف کریستال در کشورمان با توجه به برندی که آن را تولید کرده و ایرانی و خارجی بودن آن متفاوت است.

مزیت خرید ظروف پلی کریستال زعفران نسبت به ظروف شیشه ای مقاوم بودن آن ها در برابر ضربه در عین وزن کمتری ست که دارا می باشند. ظروف پلی کریستال را ترجیحا بایستی دور از تابش مستقیم نور خورشید و یا احیانا نور مصنوعی قرار داد چرا که رشته های زعفران نسبت به نور مستقیم بسیار حساس بوده و احتمال افت کیفیت آن در این صورت بسیار افزایش پیدا می کند. البته مشکل عمدهای که ایران در این حوزه با آن روبرو است به نام خوردن کالاهای ایرانی با نام برندهای خارجی در بازار بوده که تولیدات داخلی با آن روبرو است. بازرگانی فروش ظروف کریستال در کشورمان، تمام تلاش خود را به کار برده است تا کریستال اصل را در دسترس خریداران این محصول قرار دهد. 3- چینی پروسلن که ضخامت متوسطی دارد و مانند چینی ضخیم، جزو پر فروش ترین نوع ظروف چینی میباشد. یکی از نکته های زیبایی که در مورد ظروف کریستال وجود دارد این که در هنگام تهیه ظروف کریستال می توان آن ها را در شیک ترین بسته بندی ها تهیه نمود و از آن استفاده کرد؛ قرار گرفته شدن ظروف کریستالی در بسته بندی های زیبا، در هنگام خرید جهیزیه برای خانواده ها بسیار مهم است و همین موضوع شرکت های تولید کننده این محصولات را بر آن داشته است که محصولات ناب و منحصر به فرد خودشان را در بسته بندی ها و ظاهر زیبا به بازار عرضه نمایند.

بهتر است که از سرویس کریستال فقط برای دکور و زیبایی استفاده کنید.چرا که به دلیل استفاده از اکسید سرب در تولید کریستال ها، استفاده طولانی مدت از این ظروف برای خوردن و آشامیدن برای سلامتی خطرناک می باشد. کارخانه کریستال فونیکس سالیان سال است که در کشورمان به تولید مرغوب ترین کریستال ها مشغول است و آن را با قیمت مناسب تری نسبت به نمونه مشابه خارجی آن در اختیار علاقمندان به این ظروف قرار می دهد. قیمت پاکت های بسته بندی نسبت به سایر ظروف بسته بندی مناسب تر و مقرون به صرفه تر است. با وجود این که کشورمان ایران سال هاست در زمینه تولید کریستال به فعالیت مشغول است و نمونه های زیبا و جذابی را تولید کرده و به بازار ارائه می دهد، اما هنوز هم بهترین کریستال ها در کشور چک و لهستان تولید می شود و این محصولات در سراسر جهان از شهرت بسیار زیادی برخوردار هستند.

به عنوان مثال قیمت کریستال بوهمیا اصل چک که می توان آن را بهترین مارک کریستال چک دانست و همچنین قیمت کریستال چک آلیش که آن هم یکی از معتبرترین برندهای جهانی در زمینه تولید ظروف کریستالی ست، بسیار بیشتر از نمونه های تولید شده در داخل کشور می باشد. البته بودجهای که در اختیار دارید نیز تا حد زیادی مشخص کنندهی برند انتخابیتان خواهد بود. حتی در این بازارها پخش عمده بلور ارزان قیمت نیز انجام می شود و کسانی که توان مالی کمتری دارند، به سراغ این ظروف رفته و آنان را خریداری می نمایند. تهیه ظروف بلور و نحوه ساخت ظروف بلوری تعیین کننده درجه کیفیت آن می باشد. ارائه کنندگان ظروف بلوری مدل های مختلف را به خریداران نشان می دهند و افراد از هر طبقه اجتماعی و با توجه به توان مالی نمونه مناسب خود را خرید می کنند. چرا که اولین گام جهت ایجاد جذابیت برای مشتری، ارائه ی بسته بندی های چشم نواز و خیره کننده است که به خوبی در ظروف پلی کریستال رعایت شده. آن چیزی که در روند خرید ظروف کریستال با شیشه ای اهمیت دارد این است که بدانید این دو نوع ظروف تفاوت چندانی با هم ندارند اما مواد شیمیایی به کار رفته در ساخت آنها با هم متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید