تفاوت بین ظروف بلور و کریستال و نحوه نگهداری آن ها

یکی از مطرح ترین برند های کریستال که در سراسر دنیا مورد توجه عموم واقع شده است برند چک میباشد. معمولا فلزی که برای ساخت بدنه و پايه بکار برده میشود از جنس برنج می باشد چرا که این جنس جزء بهترین فلزها میباشد به راحتی تغییر رنگ نمیدهد و از طرفی دوام بالایی دارد. امروزه به دلیل تنوع بسیار بالایی که در زمینه لوازم خانگی به وجود آمده می توان طیف رنگ بندی کاملی از انواع ظروف کریستال و بلوری را نیز مشاهده نمود. نیز مشاهده می شود. جدید ترین نمونه های ظروف بلور و کریستال شیک را در بازار می توان از طریق مراجعه حضوری به این مراکز یا از طریق سایت های اینترنتی مشاهده نمود. چرا که تنها با بررسی سایت های فروش ظروف کریستال، می توان تنوع چشم گیری از این محصولات را، با زیباترین نوع ساخت مشاهده نمود. تنوع بی نظیر محصولات ایرانی و خارجی از یک سو، کیفیت و قیمت محصولات ارائه شده هم از سوی دیگر سبب شده است که این بازار خواستگاه تمام کسانی باشد که به هر دلیل قصد خرید بلورجات را دارند. مراکز فروش این کالا در شهر های مختلف عرضه کننده انواع این تولیدات داخلی یا خارجی می باشند.

پرداخت اقساطی مناسب استفاده افرادی می باشد که توان پرداخت نقدی را ندارند و می توانند از طریق پرداخت چک این کالا را دریافت و تهیه نمایند. ظروف پذیرایی چوبی، نشان دهنده عنصری از طبیعت در دکور پذیرایی می باشد، این ظروف مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است و در دکورهای مختلفی استفاده می شود. اگر از ظروف پذیرایی کریستالی استفاده میکنید، این مجموعهی 44 عددی میتواند مکمل خوبی در کنار آنها باشد. ظروف کریستال همچنین سختی کمی دارند و به همین علت هم امکان تراشکاری روی این شیشهها وجود دارد؛ بنابراین بهترین گزینه برای ساخت ظروف تزئینی به شمار می روند و می توان شاهد انواع متفاوت و متنوعی از آنها برای استفاده های تزئینی بود. علت اصلی این موضوع رساندن کالا به دست مشتریان با حذف واسطه ها بوده است. فروشندگان کریستال چک در تهران انواع مختلفی از این کریستال را در طرح های مختلف به مشتریان عرضه می کنند. گالری های مختلف طرح های متنوع دارند و مطمئن باشید بالاخره در یکی از این گالری ها طرح مورد پسند شما در انتظار شما می باشد. این در حالی است که تعداد زیادی از این محصولات به لحاظ رنگ، کیفیت و تنوع طرح به محصولات خارجی برتر است.

نمایندگی فروش کریستال چک در کشور، در اصل همان وارد کنندگانی هستند که انواع مختلفی از محصولات تولیدی کشور چک را از طریق واردات به کشور وارد کرده و به مشتریان خود عرضه می نمایند. بلور و کریستال در ایران طرفداران و مشتریان زیادی دارد و همه مردم به دنبال خرید مدل های مختلف آن می باشند. مراکز فروش و پاساژ های زیادی در تهران به فروش مدل های مختلف ظروف کریستالی می پردازند. ظروف کریستال به معمولا از میزان ضخامت و مقاومت بالاتری نسبت به نمونه های بلوری برخوردار هستند که به همان نسبت نیز، ضد ضربه به شمار می روند. قبل از هر چیزی باید گفت که به طور کلی کریستال مرغوب قالبی باید کاملا شفاف و هم چنین عاری از هرگونه حباب و پستی بلندی باشد، این در حالی است که کریستال های دست ساز کمی متفاوت تر هستند و از آنجایی کهدر روند ساخت در آنها دمیده می شود باید بپزیریم که امکان به وجود آمدن حباب های ریز تا حدی در آنها وجود وجود خواهد داشت. تهیه ظروف بلور و نحوه ساخت ظروف بلوری تعیین کننده درجه کیفیت آن می باشد. از این رو در صورتی که ساخت این تجهیزات مطابق استاندارد های تولید صورت گیرد انواع با کیفیت و درجه یک آن تولید خواهند شد.

یکی از راه های تشخیص کریستال درجه یک ، ضربه زدن با انگشت به کریستال و گوش دادن به صدای آن است که باید صدایی آهنگین و زنگ دار داشته باشد. برای تشخیص شیشه و بلور با کیفیت بالا باید فاکتورهای زیادی را در نظر داشت، مانند ظاهر جنس و نحوه بستهبندی آن، شیشه و بلور تولیدی نباید رنگ مات داشته و دارای حباب باشد. هنگام خرید ظروف رنگی حتما به یکنواختی رنگ در قسمتهای گوناگون ظرف دقت کنید. در وهله اول بودجه خود را مشخص کنید. اگر از طلا یا نقره در آن ها استفاده شده حتما از عیار و مقدار بکار رفته در آن ها اطلاع پیدا کنید. ازآنجاکه کریستال معمولا برای استفاده هر روزه نیست، همین مقدار استحکام کافی است. مراحل فوق تنها بخشی از مراحل مهمی است که یک وارد کننده باید در مورد آنها اطلاعات کافی را کسب نمایند تا بتواند در عرصه خرید و فروش موفق عمل نماید.

دیدگاهتان را بنویسید