خرید ظرف پلی کریستال

هرچند در نمونههای سرامیکی شاهد دوام بیشتری هستیم اما با این همه طول عمر این دو جنس به اندازه کافی خواهد بود. جنس ظروف کریستالی از پلی استایرن یا همان پلاستیک فشرده و براق است که امکان نفوذ آب، رطوبت و آلودگی به داخل آن وجود ندارد و همچنین می تواند زعفران را بدون تغییر در ترکیب و خواص آن به مدت طولانی حفظ نماید. از جمله بسته بندی هایی که مصرف کنندگان علاقه ی ویژه ای به خرید آن نشان می دهند ظروف پلی کریستال زعفران می باشد. ظروف پلی کریستال زعفران به عنوان یکی از بسته بندی های شکیل و جذاب زعفران شناخته می شود که در سطح دنیا طرفداران زیادی را جذب خود نموده است. شیکترین و بهترین ظروف پذیرایی کریستال در کنار ظروف پذیرایی سرامیکی هر دو دارای معایب و محاسنی هستند. مسلما ظروف کریستال اصل قیمت خیلی بیشتری از ظروف تقلبی دارند ، پس در موقع خرید حتما به اصل بودن کالا توجه کنید .

این مدل اردو خوری کریستال به صورت 4 خانه بوده و تقریبا وزنی به اندازه 1550 گرم نیز دارد و بدون پایه می باشد و از شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال جدید به شمار می رود . در حال که نمونههای درجه یک این محصولات دارای کیفیتی ویژه و خاص بوده و دوام و طول عمر زیادی نیز دارند. کریستال ها در ایران انواع مختلفی دارند بنابراین قیمت های آن ها هم مختلف است. در حال حاضر ایران یکی از تولید کنندگانی است که در زمینه تولید و ساخت انواع ظروف بلوری توانسته است به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کند. هرگونه بریدگی روی سطح ظروف شیشهای در صورت داشتن قالب نامناسب تیز، سفت و شکننده است. در نتیجه باید انتظار داشته باشیم که “ظروف کریستال” قالبی که از کیفیت خوبی برخوردارند کاملا بدون حباب باشند. به دلیل استفاده از اکسید سرب در تولید کریستال، کارخانههای تولید کریستال دارای آلودگی محیطی شدیدی برای محیط زیست هستند که در کشورهای پیشرفته اخیرا به جای استفاده از اکسید سرب از اکسید های دیگری مانند اکسید روی استفاده میشود. همچنین، کریستال در دمای ۸۰۰ درجه سانتیگراد حرارت میبیند که باعث میشود ویژگیهای خاصی داشته باشد. برندهای درجه یک نیز در میان خود اختلافهای قیمتی بالایی دارند و از این رو شما میتوانید بسته به بودجهای که در نظر دارید، مناسبترین نمونه را انتخاب کنید.

این ظرف که به نام کاپ کریستال شناخته می شود ، قیمتی بسیار ارزان و مناسبی داردو حجم زیاد آن دامنه انتخاب محصول داخل کاپ کریستال را افزایش میدهد،از خشکبار تا گل محمدی در آن بسته بندی میشود. این تفاوت قیمتی چند دلیل عمده دارد که یکی از آنها تفاوت کیفیتی در این برندها است. اگر از خانمهای خانهدار با تجربه در این زمینه بپرسید، آنها به شما هشدار خواهند داد که خرید یک دست ظروف پذیرایی سرامیکی اصل و باکیفیت بسیار بهتر از خرید چند دست از نمونههای ضعیف آن است. برای اینکه در امر انتخاب جدیدترین ظروف پذیرایی کریستال یا سرامیکی دچار اشتباه نشوید، بهتر است از برندهای مشهور و از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. اما در هر حال زمان میبرد تا مصرفکننده ایرانی به آنچه هموطنانش با زحمت و مشقت تولید کردهاند بهایی در حدی که باید دهد و همیشه این تصور که جنس خارجی بهتر است در ذهنش است. بسیاری مواقع یک خرید اشتباه حتی باعث جبههگیری برخی از کاربران نسبت به یک جنس میشود. سمساری زرتشت دارای شعب فعال در سراسر تهران است، از همین رو از هر کجا که برای بازدید کالا تماس بگیرید، کارشناس مربوط در کوتاهترین زمان در محل حاضر میشود.

ترکیبات خاصی که در تولید سرویس پذیرایی کریستالی استفاده میشود باعث میشوند تا تلالو و بازتاب نور در این ظروف بیشتر باشد. این میزان سرب کمک میکند که ظروف کریستال نسبت به ظروف بلور و شیشهای، انعطافپذیرتر باشد و قابلیت نقشپذیری بیشتری داشته باشد. از کجا بفهمیم ظرف کریستال است یا بلور ؟ یعنی یک ظرف کریستال از 24٪ سرب ساخته شده است. 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است. کاسه کریستال پرتقالی فوتی 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است خط تراش روی کریس.. از این رو در صورتی که ساخت این تجهیزات مطابق استاندارد های تولید صورت گیرد انواع با کیفیت و درجه یک آن تولید خواهند شد. این محصول بسیار محبوب است و به همین دلیل در سال های اخیر در کشور ما، مارک های معتبری در حال ساخت انواع ظروف کریستالی هستند. بعضی دیگر، بسته به قیمت و کیفیت ساخت خود، برای استفاده روزمره در مهمانی ها و… استفاده از ظروف شیک و درجه یک برای تشریفات و مهمانی های خاص در خانه یا مکان هایی مانند هتل همیشه بسیار مهم است. ظروف کریستالی اصلاً نباید حباب داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید