خرید ظروف کریستال ایرانی – مرکز خرید و فروش انواع کریستال

یکی از دلایل آن نیز قیمت نسبتا گران این ظروف نسبت به سایر ظروف می باشد. در اجناس کریستال نازکی و ضخامت در شفافیت آن تاثیرگذار نیست ولی در بلور تاثیر می گذارد. مشهود است که قیمت جعبه مقوایی نسبت به قیمت جعبه های چوبی مناسب تر می باشد و اما کیفیت تمامی پک های چوبی بسیار عالی است و تنها تفاوت آنها در سایز و محتویات داخل آن می باشد. پیش از هر چیزی باید بدانید که یک کریستال مرغوب از نوع قالبی کاملا شفاف، عاری از هرگونه حباب و اعوجاجی است، اما کریستال های دست ساز به دلیل اینکه در روند ساخت، سازنده در آن می دمد امکان به وجود آمدن حباب های ریز تا حدی وجود دارد. برای تشخیص قالبی بودن یا دست ساز بودن یک کریستال هم می توانید به انتهای ظروف نگاه کنید در صورت وجود خط سرتاسری کریستال شما قالبی است، برای خرید مناسب حتما ظاهر تک تک ظروف به خصوص فنجان و یا لیوان ها را به درستی بررسی کنید تا از سلامت آن ها اطمینان حاصل کنید. پس کریستال هایی قالبی که سطح آن ها دارای حباب های ریز و کدر است از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. کریستال هایی که به صورت دکور استفاده می شوند باید بدرخشند، و ظروف کریستالی که برای خوردن یا نوشیدن استفاده می شوند باید قبل و بعد از مصرف تمیز شوند.

2. ظروف کریستالی که دهانه ی بازی دارند، مانند بعضی گلدان ها یا کاسه ها، را قبل و بعد از هر بار استفاده بشویید. پیاله کریستال پایه دار 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است خط تراش روی کریستال.. این مدل ست سرویس تقریبا وزنی به اندازه 16 کیلوگرم دارند و شامل ظروف کریستالی چون شکلات خوری در دار ، 6 عدد پیش دستی ، 6 عدد فنجان ، شیرین خوری ، 6 عدد پیاله ، قندان و دو عدد میوه خوری در دو سایز متفاوت نیز میباشد . این محصول شامل 6 عدد ظرف آجیل خوری با پایه های فلزی آبکاری شده به همراه ظروف بلور طرح گل و یک عدد ظرف اصلی آجیل خوری درب دار می باشد . • ظروف بزرگ را در یک حوله ی خشک در دستی که برای تمیز کردن ظرف استفاده نمی کنید نگه دارید. 4. ظرف کریستال خشک شده را در بسته بندی اصلی خود گذاشته و یا صاف در کابینت و دور از دسترس قرار دهید تا مانع شکستن و آسیب به آن شوید. ظروف بلور دارای موج و ناهمواری است در صورتی که کریستال ها صیقلی و صاف هستند. کرستال های اصل و مرغوب از مقاومت بالایی برخوردار می باشند و در صورت استفاده صحیح می توان چندین سال از آن ها استفاده کرد.

در ادامه به چند راه برای تشخیص ظروف اصل و فیک اشاره خواهیم کرد. سرکه ی سفید کریستال شما را درخشان خواهد کرد. می توانید یک چهارم پیمانه از آمونیاک را جایگزین سرکه ی سفید کنید. • یک چهارم تا یک دوم پیمانه برنج سفید خشک یا پوسته های خردشده ی تخم مرغ را درون آن بریزید. • ترکیبی از آب گرم، مقداری مایع ظرف شویی ملایم، و یک چهارم پیمانه سرکه ی سفید آماده کنید. برای شستشوی ظروف بلور، از مایع ظرفشوی و اسفنج نرم و آب ولرم استفاده کنید، تا جلای ظروف بلور از بین نرود. 1. وسایل کریستالی دکوری و تزئینی مانند لوستر، مجسمه، آویز، چراغ خواب، قاب عکس، جاکتابی و غیره را با یک پارچه ی نرم و بدون پرز که در محلولی از آب گرم، مایع ظرف شویی ملایم، و سرکه ی سفید مرطوب شده است تمیز کنید. برای جلوگیری از خطر شکستن ظروف هنگام شستوشو بهتر است آنها را از قسمت انتها داخل آب داغ نگذارید، بلکه از قسمت پهلو در آب فرو برید و برای تمیزکردن کریستال از یک قسمت سرکه و سه قسمت آب گرم استفاده کنید.

صدای حاصل از ضربه: با یک قاشق یا وسیله ی فلزی به کریستال ضربه بزنید اگر صدای زنگ مانند و ادامه داری به گوش شما رسید، کریستال اصل است. ممکن است برخی از ظروف بهدلیل استفاده زیاد یا بیاحتیاطی دچار پریدگی در برخی از قسمتها شده باشند، اگر ظروف شما در لبه دچار پریدگی شده باشند، میتوانید برای رفع این مشکل از سمباده استفاده کنید؛ البته در صورتی که پریدگی کم باشد. به همین دلیل میتوانید انواع نوشیدنی و غذاهای سرد و گرم را با این لوازم سرو کنید. وجود سرب در شیشه کریستال باعث افزایش ضریب شکست نور در این نوع شیشهها میشود و درنتیجه شیشههای کریستال دارای درخشندگی و تلالو بیشتری نسبت بلور و سایر شیشه ها هستند. فعالیت این شرکت ها به صورت مجاز بوده و تحت نظارت گمرک می باشد. با جستجو در بازار و مشاهده محصولات مختلف می توان این کالا را با کیفیت برتر خریداری نمود. هم چنین برای فروش بالا تر این محصول می توان نمایندگی های مربوط را اخذ نمود. اشاره نمود. ویژگیهای مثبت این مجموعه سبب گشته است تا سمساری یعقوبی به یکی از مورد اعتمادترین سمساریها تبدیل گردد. • هر ظرف را جداگانه با این محلول بشویید تا مانع آسیب بر اثر تماس میان آن ها شوید.

دیدگاهتان را بنویسید