راهنمای خرید بلور و کریستال

ظروف کریستالی که در ساختار آن ها از طلا استفاده شده است، یکی از اصلی ترین انتخاب های این زوج های جوان برای طراحی دکوراسیون منزل به شمار می رود، هر چند ممکن است قیمت ظروف کریستال طلاکوب با توجه به ساختار و ظرافتی که در آن ها موج می زند، زیاد باشد، اما این عامل موجب نمی شود که مشتریان از خرید این محصولات زیبا صرف نظر کنند و آن را برای جذاب تر نمودن منزل خود انتخاب نکنند. اگر شرکت تولید کننده ظروف بسته بندی زعفران دقت کافی در نسبت ترکیبات را رعایت نکند و یا در فرآیند تولید، توجهی به ایزوله بودن محیط کارخانه نداشته باشد، ممکن است ظرف مورد نظر در هر کدام از موارد موثر در زیبایی یا سلامت با مشکل مواجه شود. اگر با قیمت ظروف کریستال مشکلی نداشته باشید، قطعا اولین انتخاب شما برای خرید انواع سرویس پذیرایی، جنس کریستال ها می باشد اما اگر به دنبال خرید یک سرویس پذیرایی آن هم با قیمت مناسب اما تنوع در محصولات و دارای کیفیت می باشد، قطعا به سمت خرید سرویس پذیرایی بلور می روید چرا که هم از نظر ظاهر ظروف، بسیار شبیه به کریستال ها می باشند و هم گستردگی بسیاری در محصولات آن را شاهد هستیم.

در برخی موارد بنا بر درخواست مشتری و برای تنوع دادن به محصولات بلور و شیشه، اقدام به رنگ آمیزی آنها می کنند که به این دسته از ظروف رنگ شده، بلور شامپاینی می گویند. بلور: بلور هنگام ضربه زدن یا تکان دادن صدای زنگ مبهمی را ایجاد می کند. گاهی شما شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال را خریداری کرده اید که در ابتدا از شفافیت، درخشش و کیفیت بالایی برخوردار بوده اند و همچنین اطمینان حاصل کرده اید که محصول اصل بوده و نمونه تقلبی آن را خریداری نکرده اید اما پس از گذشت زمان متوجه کدر شدن کریستال و از دست دادن زیبایی اولیه آن شدید در اینجا باید به اصول نگهداری و شست و شوی کریستال دقت کنید و بدانید که کریستال ها ظروفی حساس هستند که باید به طرز خاصی شست و شو و نگهداری شوند تا جذابیت اولیه خود را حفظ کنند. 3. با خودکار یک ضربه به ظروف کریستال بزنید، باید صدایی به صورت زنگوله اما پیوسته از خود تولید کند در حالیکه، ظروف بلور یک تک صدا می دهند. از طرفی برای افرادی که قصد دارند ظرف های استفاده شده در این زمینه بسیار شکیل و شیک باشد پیشنهاد می کنیم از ظروف کریستالی استفاده کنند.

به طور کلی ظروف چینی به سه دسته تقسیم میشوند که در برخی ویژگی ها با یکدیگر تفاوت دارند. ظروف چینی جزو پر طرفدار ترین ظروف هستند. 1- چینی های ضخیم و بسیار مقاوم که بیشترین وزن را نسبت به دو نوع دیگر دارند. از اهمیت پیش دستی و بیان اینکه در کجا کاربرد دارید چیزی را بیان نمی داریم چرا که اهمیت استفاده از پیش دستی بلور برای همه مشخص می باشد که از آن هم در زندگی و مصارف روزانه و هم در مهمانی ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت خرید سرویس پذیرایی بلور را با توجه به اقلام موجود در سرویس نیز کم و زیاد می شود و هر خریداری با توجه به اینکه کدام نوع از سرویس را پسند می کند باید قیمت آن را نیز پرداخت کند. مدل مانیسا نیز با توجه به اینکه یک سرویس کامل است لذا باید از چند نوع کاسه ان هم با سایز های متفاوت برخوردار باشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می نماییم. آن چیزی که در روند خرید ظروف کریستال با شیشه ای اهمیت دارد این است که بدانید این دو نوع ظروف تفاوت چندانی با هم ندارند اما مواد شیمیایی به کار رفته در ساخت آنها با هم متفاوت است.

یکی از مهم ترین مسائل در عرضه این محصولات به بازار های داخلی و بین المللی، بسته بندی مناسب است که خوشبختانه ایران یکی از کشور هایی است که توانسته در این زمینه هم محصولات خود را بومی سازی کند و نیازی به واردات ظرف از سایر کشور ها نباشد. از دیگر ویژگی هایی که می توان برای ظروف کریستالی به آن اشاره داشت، از یک سو طراحی های بسیار بی نظیری می باشد که تنوع بسیار زیادی نیز دارد و در همان نگاه اول، قطعا نظر شما را به خود جلب خواهد نمود و از سوی دیگر، شفافیت و ظرافتی که این ظروف دارند سبب توجه بیشتر خریداران به آن گردیده است. با توجه به اینکه محصولات کارخانجات تولید کننده بلور از نظر میزان کیفیتی با یکدیگر تفاوت دارد لذا بازه های قیمت آن نیز متفاوت می باشد اما خرید سرویس پذیرایی بلور که تولید داخل کشور باشند قطعا از قیمت پایین تری برای خرید برخوردار خواهد بود. کاربرد کاسه ها بر کسی پوشیده نمی باشد که برای این منظور نیز کارخانه شیشه بلور اصفهان، یکی از متنوع ترین محصولاتی که در خطوط تولید خود آن هم با مدل های متفاوت قرار داده است انواع کاسه ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید