راهنمای خرید لوازم بلور و کریستال

لیست شرکت های پخش کننده کریستال چک در ایران را می توانید از بازرگانی های وارد کننده این محصول درخواست کنید. می توانید تمامی ظروف کریستالی زعفران و خشکبار تولیدی شرکت صدف پک را مشاهده و اقدام به خرید نمایید. سپس با آب ولرم آبکشی و آنها را خشک نمایید. بنابراین در مواقعی که تابش نور آفتاب اجتناب ناپذیر است، یا از ظروف دیگری استفاده کنید و یا آنها را در کارتن مادر نگهداری نمایید. می کنیم. برای رفع بوی نامطبوع داخل یخچال از مقداری زغال، جوش شیرین و وانیل می توان استفاده کرد. 1. اول از همه باید این نکته را بیان کنیم که کریستال جدید اصل از شفافیت بسیار خوبی برخوردار است اما برخی از کریستال ها هستند که سطح آن ها کمی کدر است و به اصطلاح دارای حباب های ریز و کدر می باشد که این مدل کریستال ها از کیفیت خوبی برخوردار نمی باشند . کریستالهای اصل چک، آلمان و نظایر آنها دارای فاکتور فروش و شناسنامه هستند.

نمایندگی فروش کریستال چک در کشور، در اصل همان وارد کنندگانی هستند که انواع مختلفی از محصولات تولیدی کشور چک را از طریق واردات به کشور وارد کرده و به مشتریان خود عرضه می نمایند. بسیار اهمیت دارد که ظرف کریستالی زعفران از موادی تهیه شده باشد که با مرور زمان و اشاعه مواد شیمیایی به کیفیت زعفران آسیبی وارد نشود. شرکت های وارد کننده ظروف بلوری از طریق شناخت بازار های جهانی در این زمینه مشغول به فعالیت می باشند. شما برای این که بتوانید بلور ارزان قیمت را خریداری کنید می توانید به سایت های معتبر در روش خرید اینترنتی و به فروشگاه های معتبر در روش خرید حضوری مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید. از این نکته غافل نباشیم که مثلا قیمت سرویس پذیرایی چینی به روش سنتی و مستقیم، با هم تفاوت زیادی دارد. کنار سالنی برنز طلا با ظروف کریستال تنوع رنگ و تراش ظروف و فریم. میوه خوری یلدا کریستال سفید 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است خط تراش روی کر.. در تولید این نوع ظرف زعفران ، از پلی استایرن و ترکیب آن با سایر مواد لازم استفاده می شود. این ظروف به دلیل شفافیت بسیار بالا و تفاوت کیفی بالای آن با ظروف پلاستیکی زعفران ، به ظرف کریستالی زعفران معروف شده است.

این ظروف به دلیل ظاهر کریستالی ، شفافیت بالا و مقاومت مناسبی که نسبت به ظروف شیشه ای زعفران و ظروف پلاستیکی دارند ، در بازار زعفران ، با نام ظرف پلی کریستال یا ظرف کریستالی زعفران شناخته می شود. کافی است تولیدات آنها را با محصولات مشابه مقایسه کنید تا متوجه تفاوت محصول شوید. اگر ظروف در قسمت لبه، پریدگی داشتند، می توانید از یک سمباده استفاده کنید و پریدگی را تا حدی از بین ببرید ولی این کار در صورتی نتیجه میدهد که پریدگی خیلی کم باشد. کیفیت پلی استایرن استفاده شده در تولید ظروف کریستالی زعفران و نیز ترکیبات دیگری که در آن بکار میرود اهمیت بالایی دارد. واحد توسعه و تحقیقات (R&D) شرکت صدف پک با دستیابی به فرمول ادتیوهای FOOD GRADE خاص استایرن جهت افزایش درخشندگی و شفافیت ظروف پلی کریستال موفق به تولید محصولات نهایی خود با ویژگی های منحصر بفرد شده است. این ست سرویس کریستال هم به صورت 4 پارچه و هم به صورت 7 پارچه وجود دارد که مدل 7 پارچه آن با توجه به اقلامی که دارد از قیمت بالاتری برخوردار است . کریستال به دلیل وجود اکسید سرب، امکان تراشیدن آن بسیار است و تراش هایی که روی کریستال ایجاد می شود، بسیار زیبا و ظریف است.

امری که می تواند به ایجاد ارزش افزوده روی زعفران فله تاثیر فراوانی داشته باشد. اولین نکته در نگهداری هر نوع ماده غذایی عدم تاثیر منفی روی محصول در گذر زمان است. در تولید ظرف کریستالی سمت چپ ، به دلیل عدم توجه کافی و یا عدم وجود دانش کافی در ترکیب مواد ، شفافیت کافی وجود نداشته و یک تم آبی رنگ در آن مشخص است. قیمت بندی ظروف کریستال بر اساس مواد اولیه استفاده شده و طراحی به کار رفته برای تولید محصول تعیین می شود، بنابراین راهی برای کاهش قیمت و داشتن کریستالی با همان کیفیت وجود ندارد. ظروف کریستال از شیشه سرب داری که در ترکیباتش اکسید سرب وجود دارد ساخته شده اند.در واقع کریستال،شیشه ای است که در وزن خود بیش از ۲۴ درصد اکسید سرب داشته باشد. اما نکته ای که در این جا حائز اهمیت می باشد مضر بودن سرب برای افراد است به همین دلیل توصیه می شود تا از ظروف کریستال تنها برای پذیرایی استفاده شود چرا که مصرف روزانه آن ها ممکن است خطرناک باشد .

دیدگاهتان را بنویسید