سرویس کریستال جدید 1400[قیمت شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال]

این محصول به شکل یک مجموعهی 25 پارچه عرضه میشود . البته با توجه به نوسانات قیمتی که امروزه در بازار وجود دارد نمی توان هزینه و قیمت ظروف کریستال را به شکل مشخص بیان کرد. ضخامت: کریستال در مقابل شیشه ضخامت کمتری دارد. شیشه ظرف اصلی آجیل خوری موجود در پکیج قابلیت باز و بسته شدن به پایه را دارا می باشد تا در صورت لزوم بتوانید آن را بشویید و مجددا” نصب و استفاده نمایید. درصورتیکه در ظروف کریستال داشتن حباب و یا موج دلیلی بر اصلی نبودن آن محصول است که در هنگام خرید توجه به این نکته از مهمترین موارد به شمار میآید. این محصول شامل 6 عدد ظرف آجیل خوری با پایه های فلزی آبکاری شده به همراه ظروف بلور طرح گل و یک عدد ظرف اصلی آجیل خوری درب دار می باشد . تولیدات هر یک از این کشور ها از نظر کیفیت و قیمت با یکدیگر متفاوت است و در این میان انواع ظروف بلوری که توسط دو کشور چین و ایران تولید می شوند دارای قیمت مناسب تر و ارزان تری در مقایسه با دیگر تولیدات کشور های نام برده شده می باشند.

لازم به ذکر است که در شرایط فعلی که حدود 50 درصد ظرفیت تولید کریستال کشور مورد استفاده قرار گرفته است، این صنعت حدود 15 میلیون دلار ارزآوری برای کشور دارد. این سرویس پذیرایی در کنار ظاهر زیبا کیفیت مناسبی نیز دارد. این گروه های تجاری با فروشندگان در دیگر کشور ها ارتباط برقرار کرده و پس از مشاهده کالای مورد نظر به خرید و واردات آن در حجم وسیع اقدام می کنند. در مورد ظروف و اشیای کریستال طلا یا نقرهکوب شده دقت زیادی داشته باشید، چراکه چنین امکانی وجود دارد که برخی از فروشندگان در مورد میزان طلا یا نقره به کار رفته در ظرف مورد نظر اطلاعات درست به خریدار ارائه نکنند یا اینکه حتی عیار طلا یا نقرهای را که روی کریستال به کار رفته را بیش از چیزی که هست نشان دهند. ضمن این که قیمت و کیفیت این اجناس نیز از طرف فروشندگان به خریداران اعلام می شود.

محبوبیت ظروف کریستال و بلور در حدی است که شرکتهای تولیدکننده تنها به تولید ظروف از این جنس بسنده نکرده و مجسمه و اجناس تزیینی کریستالی را به بازار عرضه کردهاند که بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است. 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها ب.. حتما قبل از خرید، بودجه مورد نظر خود را با توجه به قیمت کریستال های موجود در بازار تطبیق دهید. ظروف بلوری از جهات گوناگونی با یکدیگر تفاوت دارند که برخی از این تفاوت ها به راحتی قابل مشاهده و تشخیص می باشد. نمایندگی فروش کریستال چک در ایران انواع متنوعی از این ظروف را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان عرضه می کند. ظروف کریستال بر اساس کاربردشان انواع مختلفی دارند. اما تنوع بالا و ارائه محصولات با قیمت ارزانتر موجب شده است تا بسیاری از افرادی که قصد خرید این ظروف براق و خوش تراش را دارند، به این مراکز مراجعه کنند. لاله نوروزی کریستالی سبز با پایه سفید 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است. تنگ و گیلاس کریستال بوهمیا بنفش 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است مواد شیش..

سه تکه بزرگ PK بنفش پایه و فریم برنزی آبکاری طلا کاردست. کشور چک با سابقه 185 ساله درتولید ظروف کریستال با برند معروف خود بوهمیا تقریبا نزدیک به دو قرن برترین تولید کننده کریستال با خلوص 24 درصدی در جهان است .سرویس پذیرایی 21 پارچه 6 نفره کریستال فلاور طلاکوب بوهمیا مدل فلاور پیچ سه بعدی نمونه بارز تلفیق هنر و مهارت وتجربه و تکنولوژی یکی از زیباترین محصولات جدید این برند مشهور است. پیاله کریستال مگنولیا بدون پایه 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است خط تراش رو.. 1. کریستال به دلیل قیمت بالای آن جز ظروف زینتی محسوب می شود و بسیاری از خانم های خانه دار از این محصول جهت دکوراسیون منزل خود استفاده می کنند. عرضه مستقیم به دلیل حذف واسطه ها موجب خریدی ارزان و در عین حال مقرون به صرفه خواهد شد. بخشی از بازار داخلی عرضه کننده ظروف بلوری را کالا های وارداتی به کشور به خود اختصاص داده اند. برند های تولید کننده ممکن است نمونه های مختلفی از این ظروف را به بازار عرضه دارند که در آنها رنج قیمتی متفاوت نوعی مزیت خرید برای خریداران می باشد. بلور شیشهای است که بدون اکسید سرب تولید میشود اگر هم مقداری اکسید سرب در تولید آن به کار رفته باشد بسیار کمتر از ۲۴ در صد میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید