ظروف بلور و کریستال جهیزیه عروس

اگر از این ظروف در میهمانیها استفاده کردید و نیاز به شست و شو دارند، آنها را با آب ولرم و مایع ظرفشویی تاپ گلد بشویید تا با جلوگیری از ایجاد رد آب روی آن از لکه و کدر شدن نیز جلوگیری کنید. مواد افزودنی موجود در شیشه کریستال باعث متخلخل شدن این ماده میشود و به آن این قابلیت را میدهد که نور را به طور شگفت انگیزی شکست دهد. کریستال همچنین میتواند نور را شکست دهد در حالی که شیشه به طور معمول فاقد این توانایی است، این امر باعث لوکس بودن کریستال نسبت به بلور نمیشود. کدام یک برای مراسمی لوکس مناسبتر است؟ میتوان به فروشگاه های عرضه کالاهای لوکس در سراسر کشور که به عرضه کالاهای خانگی میپردازند اشاره کرد. برخی از انواع شیشههای رایج که در محیطهای عمومی استفاده میشود شیشه بوروسیلیکات است که معمولاً برای ظروف شیشهای برای نگهداری مواد غذایی استفاده میشود. ظروف شیشهای معمولاً با ماسه، خاکستر سودا و سنگ آهک ساخته میشود که باعث مقاومت شیشه میشود اما نمیتواند به اندازه کریستال نازک باشد. مواد به طور کلی بسیار گرم هستند و نمیتوان آنها را با دستکش مدیریت کرد، بنابراین شیشه معمولاً در حالی که داغ است یا در قالب دمیده میشود به شکل خم میشود.

همچنین کریستالهای اصل برگه مخصوصی دارند که کشور سازنده درصد کریستال آنها را مشخص کرده است. برای مثال به هیچ وجه توصیه نمی شود که ظروف کریستال طلاکوب را با ماشین ظرفشویی شست و همچنین دمای آبی که ظروف با آن شسته می شوند نباید زیاد بالا باشد. مواد شیمیایی اضافی همچنین به استحکام مواد کمک میکند در حالی که بیشتر از شیشه کشیده میشوند. این ماده نسبت به کریستال شکنندهتر است بنابراین بیشتر رینگهای فنجان برای استحکام بیشتر تقویت میشوند. کریستال: از آنجایی که کریستال حاوی سرب یا سایر فلزات است، وزن آن بیشتر از محصولات شیشهای با همان طرح است. دیس کریستالی گود لیلیوم فوتی 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است خط تراش روی ک.. هنگام مقایسه بلور با کریستال، کریستال نوعی شیشه است که حاوی مواد معدنی قوی مانند اکسید سرب، کربنات پتاسیم و سیلیس است تا مواد را با دوام کند.

با وجود ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش برخی از برندهای فروش ظروف کریستالی، اما خود شما نیز باید پس از خرید کریستال برای این که بتوانید از آن به خوبی مراقبت و نگهدرای نمایید، در مورد نحوه شستشو و شیوه های مراقبت از آن اطلاعات لازم را کسب کنید تا در حفظ و نگهدرای این ظروف دچار مشکل نشوید. این نوع ظروف در واقع نوعی شیشه ی سرب دار هستند. بهتر است که از سرویس کریستال فقط برای دکور و زیبایی استفاده کنید.چرا که به دلیل استفاده از اکسید سرب در تولید کریستال ها، استفاده طولانی مدت از این ظروف برای خوردن و آشامیدن برای سلامتی خطرناک می باشد. شیشه کریستال یک ماده شفاف است که با همان مواد شیشه ساخته شده است اما دارای اکسید سرب یا اکسید فلز است. دیس میوه خوری کریستال گود 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است خط تراش روی کریس..

یکی از برندهایی که سالیان سال است به تولید ظروف کریستال طلاکوب مشغول است، برند معتبر بوهمیاست؛ ظروفی که توسط این برند تولید شده و به بازارهای جهانی ارائه می شوند دارای درخشندگی و شفافیت بی نظیری هستند که به آن ها زیبایی منحصر به فردی را بخشیده است؛ هر چند قیمت کریستال طلاکوب بوهمیا کمی گران است، اما با این وجود هنوز هم انتخاب اول بسیاری از کسانی ست که قصد خریداری نمودن انواع ظروف کریستالی را دارند. شما میتوانید با خرید اینترنتی ظروف کریستال و بلور از مس و تس، از اصل بودن آنها مطمئن باشید و محصول مورد نظر خود را با مناسبترین قیمت تهیه کنید. و به عنوان لوازم تزئینی و دکوری نیز در چیدمان منزل خود از آنها استفاده کنید. ما تفاوتهای آنها را در زیر بررسی میکنیم تا روشن شود که چرا کریستال دارای قیمت بالاتری است. لیوانها و فنجانهای بلور، بعد از مدتی ممکن است لک بیفتند و یا کدر شوند برای اینکه آنها را تمیز کنید بجای استفاده از مایع سفید کننده از یک لیمو ترش استفاده کنید. برای درخشان کردن و از بین بردن لک لیوانها و فنجانهای بلور از یک لیمو ترش استفاده کنید و سپس با آب ولرم، آبکشی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید