ظروف کریستال، مخصوص هدیه و

مارک های مختلفی نیز برای سرویس های پذیرایی بلور در بازار وجود دارد که از معروف ترین آنها با توجه به زیبایی و تنوع و قیمت مناسب سرویس پذیرایی لیزاموری ، سرویس ظروف پذیرایی لومینارک و ظروف پذیرایی سیلیکا و … از برند های مطرح تولید چینی با کیفت در ایران میتوان به سرویس چینی زرین, چینی توس, چینی مقصود, چینی پردیس, چینی تقدیس, چینی اسپیدار اشاره کرد. حالا شما برای خرید یک ظرف کریستال وارد بازار شدید بدون در نظر گرفتن برند های این ظروف در درجه اول باید بتوانید این کریستال های جذاب را از شکل های شیشه ای خود تشخیص دهید. سایت های معتبر فروش در این زمینه به معرفی برند های مختلف و راه های خرید این کالا می پردازند. در فروشگاه کریستال پاریس همه محصولات با ضمانت اصالت کالا عرضه می شوند و شما با اطمینان از اصل بودن ظروف کریستال خریداری شده می توانید خرید مطمئنی را از فروشگاه کریستال پارس تجربه کنید. که به آن بلور با درصد پایین از کریستال گفته میشود که در اصل همان بلور به حساب می آیند. سرویس پذیرایی به مجموعه ظروفی میگویند که برای پذیرایی از مهمان استفاده می شود ، این سرویس شامل شیرینی خوری ، شکلات خوری ، میوه خوری ، بشقاب ، کاسه آجیل ، و فنجان و نعلبکی و قندان میشود و در جنس ها و طرح های مختلف در بازار به فروش میرسد ، موضوع این نوشته از دلبرانه انواع سرویس های پذیرایی و سیر تا پیاز مطالب مربوط به آن است ، با ما همراه شوید .

بخصوص با تنوعی که در بازار ظرف و ظروف چینی وجود دارد و تولید چینی های بسیار زیبا و چشم نواز آن هم از نوع ایرانی ، هر خانمی وسوسه میشود به جای ظروف گران قیمت چک و لهستان سراغ این چینی های زیبا با طرح های چشم نواز برود . ظروف این ست وقتی در کنار یکدیگر قرار میگیرند جلوه بسیار زیبایی از خود نشان می دهند . کریستال چک از جمله کریستال های وارداتی پر مصرف در ایران محسوب می شود. شش کشور نام برده شده اول در زمره کشور های اروپایی به شمار می روند و هفمتین آن که چین است یک کشور آسیائی محسوب می شود. متاسفانه فقط کارشناسان و آنهایی که با ظروف کریستال بسیار زیاد در ارتباط هستند میتوانند در یک نگاه متوجه بشوند که ظروف کریستال هستند یا بلور. سرویس های پذیرایی بلور یکی از پر طرفدار ترین جنس ها برای خرید سرویس ظروف پذیرایی است ، چرا که از جهت ظاهری شباهت بسیار زیبادی با سرویس های کریستالی دارد و از نظر تنوع بسیار متنوع تر و مهم تر از همه نسبت به کریستال تا حدود زیادی ارزان تر است ، از آنجایی که امکان خرید سرویس های کریستال گران قیمت برای همه وجود ندارد – و اگر عاقلانه نگاه کنید حتا خرید ظروفی که ممکن است به راحتی شکسته شود آن هم به قیمت های بسیار زیاد تصمیم چندان درستی هم نیست – این ظروف حسابی جای خود را در میان بازار خرید ظروف پذیرایی باز کرده اند .

1. اول از همه باید این نکته را بیان کنیم که کریستال جدید اصل از شفافیت بسیار خوبی برخوردار است اما برخی از کریستال ها هستند که سطح آن ها کمی کدر است و به اصطلاح دارای حباب های ریز و کدر می باشد که این مدل کریستال ها از کیفیت خوبی برخوردار نمی باشند . شیشههای کریستال همچنین دارای مدول الاستیسیته کمی هستند و در نتیجه در اثر ضربه، صدایی زنگدار ایجاد میکنند.واژه کریستال ریشه یونانی دارد و به معنی «منجمد شده در اثر سرما» است. اگر عاشق استفاده از ظروف و وسایل قدیمی هستید و میخواهید به جای ظروف پر زرق و برق پذیرایی از ظروف آنتیک برای پذیرایی از مهمان ها استفاده کنید بدون شک عاشق مدل های زیر خواهید شد . به این صورت که به جای مراجعه حضوری مشتری به سمساری و حمل یکی از ظروف به عنوان نمو.نه کارشناس سمساری زرتشت به منزل مشتری مراجعه خواهد کرد. یکی از بارزترین مزایا و ویژگیهای سرویسهای کریستال وجود حالت منشوری در آنها است.

در صورتی که در لبههای ظروف کریستال شکستگی یا پریدگی رخ داد بهتر است برای قسمت پریدگی از یک سمباده استفاده کنید. 1. پیش از هر چیزی باید بدانید که یک کریستال مرغوب از نوع قالبی کاملا شفاف، عاری از هرگونه حباب و اعوجاجی است، اما کریستال های دست ساز به دلیل اینکه در روند ساخت، سازنده در آن می دمد امکان به وجود آمدن حباب های ریز تا حدی وجود دارد. امروزه هم خیلی ها به جای هزینه های هنگفت برای ظروف خاص پذیرایی از سرویس های چینی که معمولا شامل پیش دستی و فنجان نعلبکی و قندان و کاسه هم میشود برای پذیرایی در مهمانی های خود استفاده میکنند . 4. درضمن خرید گریستال های تراش خورده عیوب احتمالی آن را مخفی خواهد کرد و این موضوع روی ظروف صاف و ساده بیشتر جای برسی دارد. کریستال چک و لاروس ایتالیا در زمره باکیفیتترین انواع کریستال قرار دارند و کریستال مارک والتر و بوهمیای آلمان، آرکروک فرانسه، سوگای ژاپن، آر سی آر ایتالیا، تویوی ژاپن، جی جی سی و ناخمن آلمان از جمله مارکهای مطرح بازار کریستال به شمار میآیند.ظروف کریستال از قیمت بالایی برخوردارند، از این رو هنگام خرید این ظروف لازم است که بودجه خوبی برای آن کنار گذاشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید