ظروف کریستال – راهنمای خرید ظروف کریستال با معرفی مدل های زیبا و شیک

اما با توجه به ویژگی منحصر به فرد ظروف کریستال شما به راحتی می توانید آن را از سایر ظروف شیشه ای تشخیص دهید. به این گونه که همه ی کریستالها نوعی شیشه هستند، اما توجه کنید که همه ی شیشهها کریستال نیستند. ۵-بعد از شستشو و آبکشی آن را با حوله ی نرم و بدون پرز سریع خشک کنید تا روی آن لکه ایجاد نشود. ۵-برای شستن ظروف بزرگ از یک حوله برای نگه داشتن و جلوگیری از سر خوردن ظرف استفاده کنید. از یک مسواک برای تمیز کردن ظروف کریستال اینگونه استفاده کنید. خریدار ظروف بلوری می تواند با دریافت اطلاعات فوق خریدی مناسب و در عین حال مقرون به صرفه را تجربه نماید. فروشگاه ثمین پک برای راحتی حال مشتریان و همکاران امکان خرید به صورت آنلاین و همچنین حضوری، برای جلوگیری از هدر رفتن زمان و از همه مهم تر خریدی مطمئن با قیمت عمده را فراهم آورده است. 3. سرویس پذیرایی کریستال جدید دارای رنگ یکنواختی هستند و بدین صورت نیست که رنگ یک طرف ظرف با طرف دیگر متفاوت باشد . از این رو برای اطلاع از جدید ترین نمونه تولیدات ظروف کریستالی مراجعه حضوری به بازار و مراکز خرید خالی از فایده نخواهد بود.

مهم ترین این مراکز در ادامۀ مطلب برای آشنایی بیشتر خوانندگان عنوان می گردد. ظروف کریستالی جز بهترین و پر طرف دار ترین ظروفی است که شرکت های زعفران یا افرادی که در زمینه پخش و بسته بندی زعفران فعالیت دارند از این ظروف استفاده می کنند. ۴-می توانید از آمونیاک برای تمیز کردن ظروف کریستالی استفاده کنید. اگر ظروف کریستال شما به خاطر آب سنگین کدر و دچار لکه شده است زیاد ناراحت نباشید زیرا می توان با موادی که به سادگی در دسترس همگان است این مشکل را حل و ظروف خود را مانند روز اول درخشنده و زیبا کنید. جنس ظروف کریستالی از پلی استایرن یا همان پلاستیک فشرده و براق است که امکان نفوذ آب، رطوبت و آلودگی به داخل آن وجود ندارد و همچنین میتواند زعفران را بدون تغییر در ترکیب و خواص آن به مدت طولانی حفظ نماید. جنس بستهبندی کریستال از پلی استایرون است که جنسی بسیار شفاف، بیبو و مناسب بستهبندی مواد غذایی میباشد. بلور شیشهای است که بدون اکسید سرب تولید میشود اگر هم مقداری اکسید سرب در تولید آن به کار رفته باشد بسیار کمتر از ۲۴ در صد میباشد. ۲-تمیز کردن ظروف کریستال با دهانه ی باز، این ظروف را بهتر است قبل و بعد از هر بار مصرف بشویید این کار کمک می کند تا ظروف شما دیرتر کثیف و کدر شود ولی اگر باز هم احتیاج به تمیز کردن ظروف کریستال شما بود می توانید از محلول آبگرم و مایع ظرف شویی و سرکه استفاده کنید و داخل و بیرون آن را با این مایع بشوئید بهتر است از برس کوچک و یا اسفنج برای سطح ظرف استفاده کنید.

این میزان سرب کمک میکند که ظروف کریستال نسبت به ظروف بلور و شیشهای، انعطافپذیرتر باشد و قابلیت نقشپذیری بیشتری داشته باشد. در این مقاله بر آنیم تا شما را با تمیز کردن ظروف کریستال آشنا کنیم. این کار اگرچه همیشه ظروف شما را شفاف نگه نمی دارد. تنها کافیست ظرف را در جلوی نور خورشید یا هر منبع نوری دیگر نگه دارید. چین، چک و ایتالیا از جمله برخی کشور هایی هستند که هر ساله تولیدات خود را به دیگر کشور ها از جمله ایران وارد می کنند. این رسوب با مواد شوینده مانند صابون و مواد دیگر به راحتی پاک نمی شود. همچنان که یک سنگ زیبای کریستال می تواند تمامی انرژی های عالی در سراسر بخش های مختلف محل قرارگیری خود را جذب و سپس ساتع نماید، یک ظرف زیبای کریستال نیز به راحتی قادر خواهد بود این انرژی ها را در گوشه گوشه ی تراش های صیقل یافته خود جذب و سپس رها کند و به همین جهت شما می توانید ببینید که در طراحی فنگ شویی از این ظروف برای جذب انرژی های مثبت در خانه استفاده می نمایند. وجود سرب در کریستال سبب نرم و انعطاف پذیر تر شدن این ظروف شده و سازندگان به راحتی بر روی آن ها طرح هایی از طلا و نقره پدید می آورند که به آن ظروف کریستال طلاکوب یا نقره کوب می گویند.

۷-برای تمیز کردن ظروف کریستال که دارای لبه ی طلا یا نقره است نباید آنها را در آب غوطه ور کرد. در خرید ظروف کریستال به صورت مستقیم، علاوه بر اینکه زمان بسیار کمی صرف می کنیم، می توانیم محصولات بیشتری را ببینیم و آن ها را درب منزل تحویل بگیریم. عرضه بدون واسطه کریستال چک در کشور توسط نمایندگی های معتبر عرضه مستقیم این محصولات صورت می گیرد. با افزایش تقاضای مصرف و وجود این ظرفیتها در داخل برای تولید محصول، صنعت کریستال با راهاندازی یک شرکت تولیدی در کشور شکل گرفته و در مدتی کوتاه تبدیل به یکی از رقیبان مالکان اصلی این صنعت در جهان مبدل شد. گلدان کریستال ورساچ محصول کشور آلمان. اگر طیف نوری که از آن عبور میکند حالت رنگینکمانی دارد، کریستال است. چنانچه طیف نوری زیبا از آن عبور کند و حالت رنگینکمانی پیدا کند، مطمئن باشید که کریستال است و اگر نه، شیشه معمولی است.

دیدگاهتان را بنویسید