ظروف کریستال – راهنمای خرید ظروف کریستال با معرفی مدل های زیبا و شیک

ظروف سرامیکی، نسبت به سایر ظروف، مدت طولانی نیست که وارد بازار شده اند، اما در همین مدت کوتاه، ظروف آشپزخانه و قابلمه های سرامیکی ظرفداران زیادی پیدا کرده اند. ظروف پذیرایی سرامیکی با کیفیت، خراش بر نمی دارند و این راه خوبی ست تا بتوانید کیفیت ظروف را بسنجید. این محصول به شکل یک مجموعهی 44 پارچه عرضه میشود و شرکت نارسیس آن را تولید میکند. 2- اکثر ظروف بلورین، برش های تیز دارند و در آن ها ظاهری گرد و صیقلی کمتر دیده میشود. حال که روشهای تشخیص کریستال اصل را به خوبی فرا گرفتهاید، بهتر است که از انواع بهترین مارک ظروف کریستال نیز باخبر باشید تا آن را در هنگام خرید مدنظر قرار دهید. 1- ظرف های برنجی مقاومت و ماندگاری بالایی دارند و اگر شرایط نگه داری آنها را رعایت کنید، تا نسل آینده نیز مورد استفاده قرار میگیرید و قدیمی هم نمیشوند. نکته قابل ذکر در مورد شفافیت کریستال بدین صورت است که اگر ساختار کریستال از ۳۵ درصد سرب باشد باعث درخشان و براق شدن بیش از حد کریستال میشود. از طرفی چون “ظرف کریستال” دست ساز با دست فرم و شکل داده میشود انتظار داریم کمی متفاوت باشد.

۳- تمیز کردن ظروف کریستال با دهانه تنگ، اگرچه شستن این ظروف کمی سخت است ولی اگر راهکار آن را بدانید حتما از این کار لذت خواهید برد. حتما هنگام خرید فاکتور را از فروشنده را دریافت کنید. در این زمینه تولید این وسایل در کارخانجات مختلف داخلی با برند های متنوعی صورت می گیرد که بخشی از آن قابلیت صادرات به کشور های دیگر را دارا بوده و این به دلیل کیفیت مطلوب آنها می باشد. جمهوری چک کشوری اروپایی است که سابقه ای درخشان در زمینه تولید ظروف کریستال با کیفیت دارد و محصولات آن با نام کریستال چک شناخته می شوند. این شکلات خوری دارای پایه است و وزنی به اندازه 500 گرم نیز دارد و به صورت بی رنگ است که می توان آن را با دیگر ظروف پذیرایی خود به خوبی ست کرد . این مدل اردو خوری کریستال به صورت 4 خانه بوده و تقریبا وزنی به اندازه 1550 گرم نیز دارد و بدون پایه می باشد و از شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال جدید به شمار می رود .

بنابراین استفاده از آنها در طول سرو و پذیرایی آسان است. جمع بندی: ظروف برنجی را هم مینتوانید برای بوفه و هم برای پذیرایی مهمان استفاده کنید. ظروف چینی به طور کلی قیمت مناسبی دارند و جزو ظروف پذیرایی رایج برای تهیه جهیزیه عروس محسوب میشوند. سمساری محل مناسبی برای تبادل کالای شما است ، در واقع سمساری همانند امانتداری است که می توانید کالای خود را به آن بسپارید. همچنین ظروف سرامیکی، وزن زیادی نشبت به ظروف مشابه خود دارند؛ پس اگر به دنبال ظروف سبک هستید، این سرویس گزینه مناسبی نمیباشد. در حال حاضر خرید سرویس های آشپزی سرامیکی رواج بیشتری نسبت به سرویس های پذیرایی سرامیکی دارند زیرا سرامیک حرارت را در خود نگه میدارد. سرامیک جلوه مدرنی دارد، پس اگر جهیزیه و دکوراسیون خانه شما، مدرن میباشد، ظروف سرامیکی بهترین گزینه میباشند. توصیه میکنیم برای خرید سرویس سرامیکی، از برند های معروف ظروف سرامیکی استفاده کنید تا از کیفیت آن مطمئن باشید.

جمع بندی: اگر به دنبال ظروفی مشابه ظروف کریستال هستید و بودجه محدودی دارید، سرویس های بلورین، بهترین گزینه برای شما هستند. از این نکته غافل نباشیم که مثلا قیمت سرویس پذیرایی چینی به روش سنتی و مستقیم، با هم تفاوت زیادی دارد. به شکلی که امروز تولید حداقل ۵۰٪ از ظروف زعفران جهان توسط شرکت صدف پک صورت می گیرد. این ظروف ظاهری تجملاتی دارند و برای انواع جهیزیه مناسب میباشند. پس با توجه به اینکه ظروف کریستالی می توانند برای روزمرگی های افراد مهم واقع بشوند، فروشندگانی در سراسر ایران پدید آمده اند و به فروشندگی این ظروف مشغول به کار هستند. ایران با عنایت الهی و رشد توسعه خود، توانسته ظروف کریستالی را با مواد اولیه خود تولید کنند. ایرنا با تولید محصولات متنوع، بادوام، سلامت و باکیفیت موحب شده خانمهای خانهدار و افرادی که به سلامتی اهمیت میدهند محصولات ایرنا را انتخاب کنند. 5- ظروف برنجی میتوانند تمام نیاز های شما را تامین کنند، از ظروف کوچک مثل کاسه و لیوان گرفته تا ظروف بزرگ مثل شیرینی خوری و گلدان و … ظروف بلوری سبک تر از کریستال بوده و با تمام وسایل شما هماهنگ میشوند. این شرکت ها محصولات کریستال را علاوه بر تمام شهر های ایران، به کشور ها دیگر نیز عرضه می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید