ظروف یکبار مصرف و سمهایی که با آن میخوریم !

تلاش برای تولید پلیمرهای گیاهی در جهان، از سال 1970 و به دلیل بروز بحران نفت آغاز شد. طی هفته گذشته دولت از پیادهسازی پروژه ممنوعیت تولید مواد پلاستیکی خبر داد و ادعا کرد به زودی این اقدام در سراسر کشور انجام خواهد شد تا اثرات تولید و مصرف مواد پلاستیکی یکبارمصرف بر محیط زیست را به صفر برسانند. توجه: در فصل تابستان خیلیها از بطریهای یکبار مصرف آب برای تهیه آب خنک از طریق یخ بستن آب استفاده میکنند که ثابت شده است وقتی یخ درون ظروف یکبار مصرف آب میشود، از جداره بطری مواد سرطانزا به درون آب آزاد خواهد شد. از این رو از محسن فرهادی معاون فنی بهداشت محیط سازمان محیط زیست کشور اقدام این سازمان جهت تغیر الگوی مصرف این محصولات را جویا شدیم. در نتیجه از انجام این کار جلوگیری شود. می توان از ظرف های یکبار مصرف آلومینیومی استفاده کرد. در ادامه، این اطلاعات به شما کمک می کند تا بهترین ظرف یکبار مصرف را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید. گروه پریما پلاستیک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف در کشور است، این گروه تولیدی با استفاده از ماشین آلات تمام کره ای و تجهیزات روز دنیا آغاز به فعالیت نموده و در عرصه تولید ظرف یکبار مصرف فعالیت میکند.

این فروشگاه اینترنتی در ابتدا کار خود را با ارائه محصولاتی چون موبایل و دوربین عکاسی شروع نمود و با توجه به افزایش میزان تقاضا، فعالیت خود را گسترش داد به نحوی که اکنون میتوانید هر کالایی از هر دستهبندی که به آن فکر میکنید را از دیجی کالا خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی دیجی کالا فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است. این کدهای تخفیف برای مشتریانی که خرید داشتهاند و یا از قبل ثبت نام کرده و سفارشی نداشتهاند، اعمال میشوند. لازم به ذکر است که این کدهای تخفیف تنها بر روی اپلیکیشن دیجی کالا اعمال میشوند. گاهی دیجی کالا برای دستهبندی یا گروه محصولات خاصی کد تخفیف ارائه میدهد که این کدها فقط بر روی محصولات ذکر شده در شرایط کوپن اعمال میشوند که عناوینی نظیر: کد تخفیف کتاب دیجی کالا، دیجی کالا تخفیف 50 درصد گوشی موبایل، کد تخفیف کتاب برای دیجی کالا، کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا، کد تخفیف محصولات بهداشتی دیجی کالا، کد تخفیف محصولات سوپرمارکتی دیجی کالا، کد تخفیف محصولات ارایشی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا سوپرمارکت، کد تخفیف دیجی کالا سوپرمارکتی و کد تخفیف 80 هزار تومانی سوپر مارکت دیجی کالا از این دسته میباشند. لازم به ذکر است که کدهای تخفیف غیراول دیجی کالا را اغلب با نامهایی چون: کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول، کد تخفیف دیجی کالا بالای 300 تومان، کد تخفیف 40 هزار تومانی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا بالای 600 تومان، دیجی کالا تخفیف 50 درصد، کد تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا، کد تخفیف 50 هزار تومانی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا رایگان، کد تخفیف خرید دوم دیجی کالا، کد تخفیف خرید دوم از دیجی کالا، کوپن خرید دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا برای خریدهای دوم، کد تخفیف بدون محدودیت دیجی کالا، کد تخفیف سایت دیجی کالا، تخفیف 70 درصدی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا امروز، کد تخفیف دیجی کالا بدون شرط حداقل خرید، کد تخفیف غیرسوپرمارکتی دیجی کالا، کوپن تخفیف غیر اول دیجی کالا، کد تخفیف برای دیجی کالا، کد تخفیف محصولات دیجی کالا و کد تخفیف دیجی کالا ویژه تمام کاربران مشاهده میکنید.

این کدهای تخفیف شامل: کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید 99، کد تخفیف جدید دیجی کالا، کد تخفیف مشتریان جدید دیجی کالا، تخفیف اولین خرید دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید 99، کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید سوپرمارکت، کد تخفیف دیجی کالا ویژه اولین خرید، کد تخفیف دیجی کالا ویژه مشتریان جدید وکد تخفیف دیجی کالا برای اولین خرید سوپرمارکتی میشوند. فروشگاه اینترنتی دیجی کالا علاوه برعرضه محصولات متنوع، با ارائه کدهای تخفیف مختلف به صورت روزانه یا در مناسبتهای گوناگون سعی در تامین رفاه حال مشتریان خود دارد. خوشبختانه دیجی کالا علاوه بر مشتریان جدید، همیشه رضایت مشتریان قدیمی خود را نیز درنظر گرفته و برای رفاه حال آنها نیز کدهای تخفیف در مناسبتهای مختلف ارائه میدهد تا همیشه بتوانند محصول دلخواه خود را خریداری کنند. علاوه بر این دوستان نیز با استفاده از کد معرف دیجی کالا میتوانند با تخفیف ویژه اولین خرید خود را ثبت کنند. گاهی دیجی کالا برای ترغیب کاربرانی که به تازگی ثبت نام کرده و یا خریدی نداشتهاند، کدهای تخفیف مخصوصی ارائه میدهد تا بتوانند کالاهای دلخواه خود را با تخفیف خریداری کنند. در هنگام خرید محصولات از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا غالبا مشاهده میکنید که هزینه اضافهای تحت عنوان هزینه ارسال به فاکتور خرید شما اضافه میشود که گاهی شما را از خرید منصرف میکند.

معمولاً جنس بطریهای آب آشامیدنی (که در ماههای گرم سال حتی اگر حاوی آب معدنی نباشند، به طور مرتب از آب شهری پر میشوند و درون یخچال قرار میگیرند یا برای نگهداری موادی چون آبلیمو و آبغوره مورد استفاده قرار میگیرند) از PVC است که مشکلی هم برای سلامت انسان به وجود نمیآورد، اما اگر آب بیش از ۶ ماه در این ظروف نگهداری شود، آلوده میشود. مونومرها موادی سمی بوده که برای سلامت بدن انسان بسیار مضر است این درحالیست که پلیمرها خنثی بوده و مشکل اساسی برای بدن به وجود نمی آورند. گرانول های پتروشیمی که مواد اولیهی این فرآیند هستند در بخش اکسترودر به حالت مذاب درمیآیند. شاید بیشتر از همه ی ظروف پلاستیکی با این موارد آشنا باشید این ظروف یا پلی اتیلن متراکم ساخته شده اند و جزو دسته های پلاستیک بی خطری محسوب می شوند. ممکن است انواع رنگی آن به نظرتان قشنگتر بیاید و تصمیم بگیرید برای پذیرایی از میهمانانتان از این ظروف استفاده کنید. تهیه انواع لیوان یکبار مصرف پلاستیکی، کاغذی، مدلهای سفر یک بارمصرف در ابعاد مختلف، زیپ کیپ، محافظهای غذا و قاشقها نیز امکانپذیر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید