فروشگاه ظروف چینی، بلور و کریستال در شیراز – ایران اکسسوری

ظروفی که دارای پایه هستند را چک کنید که به صورت همتراز باشد و در زمان قرار دادن روی سطح صاف کج نباشد و لق نزند. ظروف بلور دارای موج و ناهمواری است در صورتی که کریستال ها صیقلی و صاف هستند. کریستال مصتعد شکست است و باید در هنگام جا به جایی و استفاده حسابی به ان توجه کنید. شما در هنگام خرید این ظروف باید از سالم بودن ان مطمئن شوید و سپس ان را درون بسته بندی های محکم قرار دهید تا ظرف ها بر اثر برخورد با یکدیگر و … برای انکه بتوانید بهترین ظروف را تشخیص دهید باید تمامی این برند ها را بشناسید و اگاهی لازم را بدست اورید. در غیر این صورت یک ترفند بسیار ساده و راحت وجود دارد که جهت تشخیص و اطمینان ازاصل بودن و کیفیت ظروف می توانید بهره ببرید و ان این است که ا انگشت خود ضربه ای به ظرف وارد کنید و صدای ان گوش دهید. این سنگین بودن نمی تواند به معنی باکیفیت بودن و یا اصیل بودن ان شود. وقتی به کریستال ضربه کوچکی مثلا با انگشت یا خودکار بزنید یک صدایی زنگ مانندی با مدت زمان طولانی از آن ساطع میشود.

به “ظرف کریستال”با یک وسیله خودکار مانند ضربه بزنید، اگر یک حلقه موسیقی با کمی پژواک بشنوید، کریستال است. اگر با استفاده از شیای مانند خودکار به ظرف خالی کریستال ضربهای بزنید، صدایی دنبالهدار و مانند زنگ می شنوید که این به خاطر وجود سرب در ترکیبات کریستال است. همچنین آب بسیار نرم نیز ممکن است نتایج مشابهی داشته باشد. اگر ته ظرف رسوب جمع شده، اجازه بدهید یک شبانهروز سرکه و آب داغ درون ظرف بماند و بعد از این زمان، اگر هنوز کثیفی بر جای بود، باید عمل را تکرار کنید. با استفاده از محصول مناسب میتوانید از این موضوع جلوگیری کنید و اجازه ماندن به این لکهها را ندهید. شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال تمامی نکات مثبت ذکر شده را با هم و در یکجا جمع کرده و زینت خاصی به کریستال می بخشند. قیمت هم از مهمترین مولفه ها در انتخاب کریستال اصل است. در قدم اول بهتر است انواع شیشهجات را بشناسیم.

ظروف پلی کریستال زعفران در انواع سایزها و طراحی های گوناگون توسط سازندگان ایرانی تولید شده و به بازار عرضه می شوند. جهت خرید ظروف پلی کریستال زعفران می توانید از خدمات فروشگاه زعفرانیه برخوردار شوید، فروشگاه زعفرانیه آمادگی خدمت رسانی و ارائه ی انواع ظروف پلی کریستال زعفران را در طرح ها و سایز های گوناگون به خریداران محترم دارا می باشد. کریستال چک و لاروس ایتالیا در زمره باکیفیت ترین انواع کریستال قرار دارند. کریستال دو پوست. طرح: لیلیو.. همچنین بلور در دمای کمتری نسبت به کریستال پخته می شود، دمایی در حدود ۳۰۰ یا ۴۰۰ درجه سانتیگراد. همچنین موقع سرو، غذا مدت بیشتری گرم میماند. همچنین تنوع بالایی در طراحی دارند. گلدان کریستال لاله یاس پرسی 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است خط.. دیس کریستالی گود لیلیوم 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است خط تراش روی کریستا..

اما در این میان طرح خورشیدی یا همان Pinwheel یکی از بهترین و پرفروش ترین طرح های کریستال است و به همین دلیل خرید ظروف کریستال خورشیدی همیشه در اولویت دوست داران کریستال می باشد. گلدان کریستال بوهمیا قرمز 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است مواد شیشه ای ع.. میوه خوری کلاه چینی لیلیوم 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است خط تراش روی کری.. وجود سرویس کریستال در هر خانهای لازم است زیرا این سرویس یکی از مهمترین ظروف در لوازم آشپزخانه و منزل است. هرچه سرویس شما از یک مدل باشد زیبایی ان بیشتر خواهد بود. از طرفی این شیشهها دارای ظاهری درخشنده هستند و سختی کمی دارند به همین دلیل امکان تراشکاری روی این شیشهها وجود دارد بنابراین برای تولید ظروف شفاف و کریستال قابل استفاده خواهد بود. نکته قابل توجه در هنگام خرید ظروف کریستالی برای خانه تازه عروس ها، دکوراسیون خانه ان ها است. ظروف کریستالی وزن بالایی دارند که مدل های دکوری ان بسیار سنگین وزن تر هم هستند. کریستال خورشیدی طرحی سنتی است که در بعضی موارد با طرح های مدرن تر و جدید تر ترکیب می شود و ظاهری فوق العاده چشم نواز را به وجود می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید