قیمت، مشخصات و خرید ظروف کریستال قرمز

بهترین مارک ظروف کریستال ایرانی به نمونه هایی گفته می شود که در برابر مواد شوینده و تغییرات درجه دمای آب، مقاومت خوبی را دارند و به آسانی تغییر شکل نمی دهند. همانطور که گفته شد، ظرف پلی کریستال زعفران در ایران برای اولین بار توسط شرکت صدف پک در ایران تولید شد. یکی از مهم ترین مسائل در عرضه این محصولات به بازار های داخلی و بین المللی، بسته بندی مناسب است که خوشبختانه ایران یکی از کشور هایی است که توانسته در این زمینه هم محصولات خود را بومی سازی کند و نیازی به واردات ظرف از سایر کشور ها نباشد. در ادامه و بعد از آنکه وارد بحث اصلی خود، یعنی معرفی یکی از انواع سرویس های پذیرایی بلور اصفهان با نام و مدل مانیسا شدیم، به معرفی انواع سرویس های پذیرایی از نظر جنس و سایر مشخصات آنها می پردازیم. تعداد ۶ دست یا ۳۶ عدد پیش دستی مانیسا بلور اصفهان در یک کارتن قرار داده می شود.

خرید سرویس پذیرایی بلور و کریستال اصفهان در مدل های مختلفی چون مانیسا، فلورانس و یاقوت را می توانید از طریق نمایندگی های رسمی فروش دفتری یا فروشگاه های اینترنتی این کارخانه، انجام بدهید. سرویس پذیرایی مانیسا محصول کارخانه بلور و شیشه اصفهان، در کنار سرویس پذیرایی مدل فلورانس یکی از کامل ترین سرویس های پذیرایی می باشند و این مدل مانیسا شامل اقلام زیر است که در ادامه مشخصات و عکس هر کدام را خواهیم دید. در صورتی که از مواد اولیه ساخت مرغوب در تولید ظروف پلی کریستال زعفران استفاده شود، این ظروف دارای شفافیت کامل می باشند به طوری که بسیاری از خریدارن در هنگام خرید این ظروف در نگاه اول ممکن است به اشتباه تصور کنند که جنس آن از کریستال می باشد. مدل مانیسا نیز با توجه به اینکه یک سرویس کامل است لذا باید از چند نوع کاسه ان هم با سایز های متفاوت برخوردار باشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می نماییم. یکی از دلایل خرید بالای سرویس های پذیرایی از نوع کریستال برای آن است که از این نوع ظروف، هم می توان در پذیرایی ها از آن بهره گرفت و هم می تواند باعث زیباتر شدن دکوراسیون داخلی منازل شود.

ظروف بلور، تقریباٌ چیزی بیشتر از ۹۵ درصد مواد اولیه آن شیشه می باشد اما ظروف کریستال، ترکیبی از سرب و شیشه است که بیشتر این ترکیب از سرب است(بیش از ۷۶ درصد) و همین استفاده از سرب، باعث زیباتر شدن نقش و نگار های ظروف کریستالی می باشند. برای مصرف خوراکی با ظروف کریستال باید از کریستال ۱۰ الی ۱۲ درصد استفاده شود زیرا درصد بالاتر سمی است و وارد خون شده و باعث مسمومیت میشود. همچنین این ظروف هیچ گونه مواد سمی و مضری برای انسان ندارند. پیاله کریستال مگنولیا پرسی پایه دار 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است خط ترا.. خانم های خانه دار هر کدام بر اساس نیاز خود از این قاب استفاده می کنند اما از این قاب بیشتر برای چینش شیرینی استفاده می کنند. در برخی موارد بنا بر درخواست مشتری و برای تنوع دادن به محصولات بلور و شیشه، اقدام به رنگ آمیزی آنها می کنند که به این دسته از ظروف رنگ شده، بلور شامپاینی می گویند. این را در نظر داشته باشید که قیمت بلور شامپاینی با توجه به فرایند رنگ آمیزی، بالاتر از ظرف بلور ساده و شفاف می باشد.

انتخاب مناسب ترین نوع سرویس با توجه به انبوه مدل ها و طرح و رنگ هایی که در بازار وجود دارد، شاید انتخاب را کمی سخت تر کرده باشد. اگر شما از ان دسته از خانم های خانه داری می باشید که به جای استفاده از ظروف شفاف بلوری، به خرید بلور های رنگی علاقه داشته باشید باید به سراغ مدل های بلور شامپاینی بروید. ظروف بلوری یا شیشهای باکیفیت در حالت ضخیم و توپر شفافیت کمتری داشته و از رنگی متمایل به سبز کمرنگ یا آبی برخوردار هستند در حالی که این اجناس کریستال نازک و یا ضخیم بودن چیزی از کیفیت و شفافیت آن کم نمیکند. زیبایی و شکیل بودن و از همه مهم تر تنوع ظروف کریستال علت فروش بالای این نوع ظروف است. ناگفته نماند یکی از دلایل گران بودن برند مشهور این ظروف همان کیفیت عالی آن ها و دوام و زیبایی ظاهریشان در مدت زمان طولانی ست.

دیدگاهتان را بنویسید