معایب و مزایای استفاده از کریستال – لالاروژ

برای همین منظور بیشتر خانمها در زمانی که مهمانی خاصی ندارند و نیازی به استفاده از این نوع ظروف احساس نمیشود آنها را در بوفه خانه قرار داده و استفاده دکوری از ان میکنند. هر ساله با فرارسیدن نوروز تب و تاب خانمها برای خرید ظروف جدید خانه بیشتر میشود. حتما قبل از خرید، بودجه مورد نظر خود را با توجه به قیمت کریستال های موجود در بازار تطبیق دهید. اگر صدای زنگ دار و مداومی شنیدید کریستال شما اصل است در غیر این صورت اگر صدا سریع قطع شد کریستال مورد نظر شما تقلبی و کالایی کپی و به اصطلاح چینی است! نکته مهم در خرید این محصولات توجه به مشخصات انواع این ظروف می باشد که در نهایت منجر به خریدی مناسب خواهد شد. ظروف پذیرایی چوبی، نشان دهنده عنصری از طبیعت در دکور پذیرایی می باشد، این ظروف مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است و در دکورهای مختلفی استفاده می شود. ظروف کریستال بر اساس کاربردشان انواع مختلفی دارند. ظروف زیادی در بازار به عنوان کریستال به فروش میرسند؛ اما اگر از افراد حرفهای بپرسید ممکن است اصالت خیلی از این ظروف به ظاهر کریستال زیر سوال برود.

این نام برگرفته شده از طرح اشعه های خورشید و شباهت به آن می باشد. ظروف بلوری از طرح های مختلفی ساخته می شوند که برخی از این طرح ها به پر فروش ترین نمونه های بازار تبدیل شده است. برند های تولید کننده ممکن است نمونه های مختلفی از این ظروف را به بازار عرضه دارند که در آنها رنج قیمتی متفاوت نوعی مزیت خرید برای خریداران می باشد. مرکز اصلی تجارت و واردات این بلور در تهران قرار دارد. در این شهر چندین مرکز عمده فروشی ظروف بلوری وجود دارد که مورد مراجعه افراد مختلف قرار می گیرد. برخی از معروفترین این برندها بوهمیای چک، ناخمن آلمان، سوگای ژاپن و آرکروک فرانسه هستند که بسیاری از ما با آنها آشنا هستیم. آغاز هر سال نو شمسی در آیین ما ایرانیان نوروز نام گرفته است. در این پست قصد داریم به معرفی برخی از جدیدترین ظروف کریستالی جدید و شیشه بپردازیم که میتوانید از آنها در سال جدید استفاده کرده و در ایام نوروز که دید و بازدید به رسم هر ساله برگزار میشود، بهترین ظروف آجیل خوری سال نو را در خانه خود داشته باشید. ویژگی دیگر کریستال این است که، به دلیل وجود اکسید سرب در آن، امکان تراش دادن آن بسیار است و تراشهایی که روی کریستال ایجاد میشود، بسیار ظریف و زیبا هستند.

استفاده از این ظروف، علاوه بر ایجاد حس نوستالژی، جلوه خاصی به پذیرایی می بخشد. کریستال هنگام ضربه صدای واضح تر و بلندتری در مقایسه با شیشه ایجاد می کند. با در اختیار داشتن محصول فوق میتوانید به خوبی از مهمانان پذیرایی کنید. تجارت کریستال چک به چند دلیل عمده در کشور از رونق خوبی برخوردار است. این چند نکته را هم بهتر است برای نگهداری بهتر از کریستال بدانید. سایت های معتبر فروش در این زمینه به معرفی برند های مختلف و راه های خرید این کالا می پردازند. ضمن این که این وب سایت ها ممکن است حاوی اطلاعات مفیدی نیز در این زمینه باشند که می تواند برای خریداران مثمر ثمر واقع شود. به همین مناسبت در این مطلب از وب سایت چیدانه با شما هستیم تا در رابطه با خرید ظروف کریستال برایتان بگوییم و شما را با چم و خم های این نوع از ظروف آشنا کنیم. هستند. برای خرید سایر ظروف مرتبط با خانه هم میتوانید به صفحه ظروف آشپزخانه مراجعه و سایر محصولات مرتبط را بررسی کنید. وجود سرب در شیشه کریستال باعث افزایش ضریب شکست نور در این نوع شیشه ها می شود و درنتیجه شیشه های کریستال دارای درخشندگی و تلالو بیشتری نسبت بلور و سایر شیشه ها خواهند بود.

ترکیبات خاصی که در تولید سرویس پذیرایی کریستالی استفاده میشود باعث میشوند تا تلالو و بازتاب نور در این ظروف بیشتر باشد. از این جهت ظروفی که شیک تولید می شوند دارای فروش قابل توجهی نیز در بازار می باشند و دارای مشتریان خاص خود می باشند. در تهران علاوه بر بازار بزرگ شوش که عمده فروشان بلور را در خود جای داده است و به سرای بلورفروشان معروف است، مراکز دیگری هم هستند که در کنار این بازار به عرضه انواع مختلفی از کریستال از جمله کریستال چک به مشتریان می پردازند. ظروفهای پذیرایی کریستالی در انواع مختلفی تولید می شوند که برخی به صورت ساده بوده و کاملاً کریستال هستند. پس حتما نسبت به این موضوع حساس بوده و ساده از روی آن عبور نکنید. این کار باعث خواهد شد تا بهتر و سریعتر کریستالها خشک شده و بدون لکه بتوان آنها را سر جای خود قرار داد. همان طور که ذکر شد ظروف بلور و کریستال بازار دارای تنوع تولید از جهت مدل و قیمت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید