مناسب برای دکور منزل و قا.

این ظروف به دلیل نوع تراش و نقش های حکاکی شده بر روی آن ها به عنوان وسایل تزئینی استفاده می شوند و به همین علت توزیع و پخش آن در کشور از گستردگی بسیار زیادی برخوردار است. می توان با گستردگی تنوع کریستال آشنایی پیدا کرد. ظروف پلی کریستال از جنس پلاستیک فشرده یا گرانول پلی استایرن هستند،اما بسیار شفاف و با کیفیت بسیار کم وزن و سبک هستند و زمانیکه محصولی مانند زعفران درآن قرار میگیرد ،جلوه فوق العاده ای پیدا میکند،که مشتری را راضی به خرید ظرف پلی کریستال شما خواهد کرد. ظروف پلی کریستال را ترجیحا بایستی دور از تابش مستقیم نور خورشید و یا احیانا نور مصنوعی قرار داد چرا که رشته های زعفران نسبت به نور مستقیم بسیار حساس بوده و احتمال افت کیفیت آن در این صورت بسیار افزایش پیدا می کند. امروزه روز شاهد افزایش انواع محصولات تقلبی در سطح بازار می باشیم، یکی از این محصولات نیز ظروف بسته بندی زعفران می باشد که دارای هیچکدام از ویژگی های استاندارد نبوده و تنها باعث می شوند تا سرمایه ی شما به هدر رود. تنوع این محصولات در بازار زیاد است و در سایزها و مدل های مختلف وجود دارند، و برای خرید ظرف پلی کریستال دامنه انتخاب وسیعی وجود دارد.

از قابلیت های مهم ظروف پلی کریستال زعفران همچنین می توان به چاپ نام برند و لوگوی شرکت بر روی آن اشاره کرد. کریستالین، کریستالی است که کمتر از ۲۴% اکسید سرب دارد. می توان گفت که کریستالها سنگین هستند و برای جا به جایی آنها باید بسیار دقت کرد. 10. نشستن: میزبان هر جا گفت بنشیند همان جا بنشیند(مجادله، ایه ۱۱) و تعارف را کنار بگذارید؛ زیرا شاید میزبان معذوراتی دارد که می خواهد شما آن جایی که مشخص کرده بنشیند و بی اذن و اجازه جا به جا نشوید مگر این که بسیار خودمانی باشید و با خصوصیات و اخلاق شخص و نیز وضعیت خانه و خانواده آگاهی داشته باشید که در این موارد هم بهتر است که ادب مهمانی را به جا آورده و خودسرانه جا به جا نشوید. به طور معمول ظروف کریستالی وزنشان نسبت به ظروف شیشه ای بیشتر است از این رو برای تشخیص در حین خرید بهتر است دو ظرف کاملا مشابه یکی از کریستال و دیگری از جنس شیشه در اختیار داشته باشید تا با مقایسه ای ساده بتوانید کریستال را به راحتی از شیشه تشخیص دهید. این ظروف در مقایسه با ظروف شیشه ای دارای وزن بسیاری کمتری بوده در حالی که شکنندگی ظروف شیشه ای را دارا نمی باشد و مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه دارد، این ویژگی به تنهایی می تواند دلیل کاملا مناسبی برای صادراتی بودن آن باشد.

مزیت خرید ظروف پلی کریستال زعفران نسبت به ظروف شیشه ای مقاوم بودن آن ها در برابر ضربه در عین وزن کمتری ست که دارا می باشند. ظروف پلی کریستال زعفران جهت صادرات به شکل ویژه ای مورد توجه صادرکنندگان زعفران قرار گرفته و در عین سادگی دارای جذابیت و زیبایی خاصی می باشند. سعی کنید با توجه به پیشنهادات شرکت سازنده ماشین ظرفشویی خود و با توجه بهسختی و نرمی آب محل زندگی ، میزان شوینده را مشخص کنید . ایران به عنوان کشوری که حدود 90 درصد از زعفران دنیا را تامین می سازد، در زمینه ی تولید و ساخت انواع بسته بندی های زعفران پیشتاز بوده و از همین رو تنوع بالایی را در بین بسته بندی های زعفران توسط شرکت های گوناگون در بازار شاهد هستیم و خرید ظروف پلی کریستال زعفران موضوعی بسیار مهم است. از همین رو است که فروشگاه زعفرانیه بهترین برندهای بسته بندی زعفران را در این فروشگاه به عرضه می رساند. شما به عنوان خریدار قبل از تهیه هر محصولی باید نسبت به یکسری نکات مهم هنگام خرید آگاه باشید تا بتوانید خرید موفقی داشته باشید. جهت آگاهی از قیمت های دقیق ظروف پلی کریستال می توانید به طور روزانه به فروشگاه زعفرانیه سر بزنید و قیمت ها را بررسی نمایید، هچنین جهت خرید عمده و آگاهی از قیمت ها و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی معرفی شده با کارشناسان و مشاوران زعفرانیه در ارتباط باشید.

یکی از مزیت های مهم ظروف پلی کریستال زعفران شفافیت آن ها می باشد، به گونه ای که با مشاهده ی بسته بندی، محتوای داخل ظرف به شکلی واضح و شفاف قابل رویت بوده و از این بابت می توان استانداردهای ظاهری زعفران اصیل را به طور دقیق و کامل بررسی نمود. یکی از ویژگی های مهم ظروف پلی کریستال مقاوم بودن و عدم آسیب دیدن به هنگام برخورد ضربه می باشد. چرا که بسته بندی های زعفران صادراتی بایستی مسیری طولانی را طی نمایند تا وارد بازارهای خارجی شوند، بنابراین مقاوم بودن و ضد ضربه بودن آن ها باعث می شود تا تقریبا ضایعات آن به صفر برسد. مراکز فروش و پاساژ های زیادی در تهران به فروش مدل های مختلف ظروف کریستالی می پردازند. این گروه های تجاری با فروشندگان در دیگر کشور ها ارتباط برقرار کرده و پس از مشاهده کالای مورد نظر به خرید و واردات آن در حجم وسیع اقدام می کنند. دلیل این موضوع در بسیاری از مواقع اعتماد به فروشندگان بی نام و نشان و یا خوردن فریب قیمت های پایین است. سرویس پذیرایی کریستال مجموعهای از ظروف کریستالی است که برای پذیرایی از مهمان استفاده میشود. جمع بندی: ظروف برنجی را هم مینتوانید برای بوفه و هم برای پذیرایی مهمان استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید