مناسب برای دکور منزل و قا.

بهترین کارخانههای تولیدکننده ظروف کریستال در کشورهای چک، آلمان، ایتالیا، فرانسه، لهستان و ژاپن هستند. روش دیگری که برای خرید ظروف کریستال ارزان پیشنهاد می شود، روی آورد به کریستال های دست دوم می باشد. به دلیل استفاده از اکسید سرب در تولید کریستال، کارخانههای تولید کریستال دارای آلودگی محیطی شدیدی برای محیط زیست تولید می کنند که در کشورهای پیشرفته اخیرا به جای استفاده از اکسید سرب از اکسید های دیگری مانند اکسید روی استفاده میشود. فروشگاه اینترنتی مولتی کالا مفتخر است که مجموعه عظیمی از انواع سرویس کریستال جدید و متنوع را گرد آوردی کرد تا مشتریان محترم بتوانند بهترین سرویس کریستال را انتخاب کنند. اغلب سرویس پذیرایی کریستال جدید با توجه به طراحی جذاب و بی نظیری که دارند در نگاه اول چشمان زیادی را به سمت خود جذب می کنند و همچنین از ظرافت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند که زیبایی آن ها چندین برابر افزایش می دهند . این شکلات خوری در سایز کوچکی قرار دارد اما وقتی شکلات ها در آن قرار میگرد زیبایی آن دو چندان می شود . همچنین طرحها به زیبایی کندهکاری شدهاند و هیچ عیب و ایرادی در آنها دیده نمیشود. بهتره در رابطه با شیک ترین سرویس کریستال چک نیز بیان کنیم که کریستال های این کشور دارای طراحی و حکاکی هایی با دست هستند و در طراحی آن ها هیچ ماشینی دخالت ندارد همین مورد باعث شده تا از محبوبیت بالایی برخوردار شوند .

البته در رابطه با ظروف کریستال نکات مهمی در خرید و نگهداری آن ها وجود دارد که حتما باید رعایت شود ، به عنوان مثال خیلی از افراد نمی توانند کریستال اصل را از کریستال تقلبی تشخیص دهند بنابراین در این جا قرار است به این موارد هم بپردازیم . شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال چک معمولا با توجه به طراحی زیبا و منحصر بفردی که دارد از آن حتی به عنوان دکوری در تزیینات نیز استفاده می شوند ، از دو برند مهم و پرطرفدار کریستال چک میتوان به بوهمیا و آلیش نیز اشاره کرد . ازآنجاکه کریستال معمولا برای استفاده هر روزه نیست، همین مقدار استحکام کافی است. معمولا بعید است که فروشندهای شیشه را به جای کریستال به شما قالب کند. جا میوه ای کریستالی کلاه چینی 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است. می توان گفت که کریستالها سنگین هستند و برای جا به جایی آنها باید بسیار دقت کرد. به نسبت بلور، کریستالها سنگین تر هستند و برای جا به جایی آنها باید بسیار دقت کنید. کریستال جزء ظروف قیمتی می باشد که در زیبا و جذاب تر شدن دکوراسیون داخلی خانه تاثیر بسزایی دارد. از طرفی سرب باعث افزایش ضریب شکست نور در شیشه میشود که امر موجب درخشنده شدن شیشه کریستال خواهد شد.

درخشندگی و شکست نور در بلور بسیار کمتر از کریستال است. به یاد داشته باشید که چین محصولات بوهمیای چک را عینا کپیبرداری میکند، بنابراین در هنگام خرید ظروف کریستال صرفا به مارک آن و گفتههای فروشنده بسنده نکنید. اگر روی ظروف کریستال، خط و خراش افتاده باشد، می توانید با استفاده از خمیر دندان این خط و خراش را از بین ببرید ولی توجه داشته باشید که خمیر دندان را فقط در قسمت خراشها استفاده کنید. به هنگام خرید به رنگ قسمت های گوناگون ظرف دقت کنید . جالب است بدانید که ظروف کریستالی درجه یک بوهمیا سالانه به بیش از 72 کشور دنیا صادر می شوند و استقبال مصرف کنندگان از خرید ظروف کریستال چک نیز رو به افزایش است. اما متاسفانه کریستال نیز همانند سایر کالاهای با ارزش و پرطرفدار زیر رادار افراد سودجو قرار گرفته است و محصولات کریستالی فیک و تقلبی در بازار وجود دارند.

کاسه کریستالی سبز پرتقالی پایه دار 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است. جاکاردی کریستال سبز 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است. سه تکه ناقوسی سبز عسلی فوق العاده جذاب ارتفاع گلدان ها: ۷۰ سانت. گلدان کریستال لاله فوتی 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است خط تراش روی کریس.. از انواع مدل کریستال جدید و شیک ترین سرویس کریستال می توان به شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال چک و برند های مختلف دیگر نیز اشاره کرد . این ست سرویس شامل یک عدد آجیل خوری ، یک عدد گلدان ، یک عدد میوه خوری ، یک عدد جای کارد و چنگال ، یک عدد شیرینی خوری ، شش عدد فنجان و شش عدد پیاله نیز می باشد . گلدان کریستال لاله یاس پرسی 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است خط.. چرا که خمیر دندان تا حد زیادی دارای خاصیت سایشی است و این خاصیت ممکن است جلا و شفافیت ظروف کریستال را از بین ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید