مناسب برای دکور منزل و قا.

اکسید سرب از 1400 سال قبل از میلاد مورد استفاده قرار می گرفت و قدیمی ترین قطعه شیشهای آبی کشف شده در نیپور سومر پیدا شده است.در قرون وسطی رسم بود که پذیرایی در شیشه های رنگی پنجره ای شکل که دارای سرب بودند، انجام شود تا شبیه جواهر بنظر برسند. ظروف شیشهای یا بلوری کمی سبکتر از ظروف کریستال بوده و البته باید در تفاوت بین این دو به ضخامت، توپر بودن و حجم آنها نیز توجه کرد. ظروف بلوری از طرح های مختلفی ساخته می شوند که برخی از این طرح ها به پر فروش ترین نمونه های بازار تبدیل شده است. ارائه کنندگان ظروف بلوری مدل های مختلف را به خریداران نشان می دهند و افراد از هر طبقه اجتماعی و با توجه به توان مالی نمونه مناسب خود را خرید می کنند. همچنین برای دستیابی به قیمت ظروف کریستال لهستان، قیمت کریستال بوهمیا اصل چک و یا قیمت کریستال چک آلیش می توان بصورت مستقیم از طریق فضای مجازی با آنها ارتباط برقرار کرد و نسبت به سفارش و خرید آن اقدام کرد. با وجود این شواهد تاریخی، محققان تحقیقات خود را درباره اینکه آیا ظروف کریستالی ارتباطی با مرگ و میر افراد داشته اند یا خیر، شروع کردند و پس از مدتی نتایج عجیبی به دست آمد.

این درحالی است که سرب اصل و واقعی به دلیل اینکه ضرر کمتری برای بدن دارد، بسیار گران قیمت است و فقط بعضی از شرکت های انگشت شمار هستند که محصولاتی را با سرب واقعی تولید می کنند. پس انتخاب اینکه شما کریستال بخرید یا نه، به خودتان بستگی دارد و ما نتیجه گیری را بر عهده شما خوانندگان عزیز می گذاریم. سفارش عمده از طریق ارتباط با عمده فروشان آن در بازار و توافق بر سر قیمت نهایی ممکن خواهد بود. برای مصرف خوراکی با ظروف کریستال باید از کریستال ۱۰ الی ۱۲ درصد استفاده شود زیرا درصد بالاتر سمی است و وارد خون شده و باعث مسمومیت میشود. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، فرهاد فلاح درباره عدم استفاده از ظروف کریستال برای کاربردهای خوراکی اظهار داشت: کریستال 24 درصد سمی است و مورد مصرف خوراکی نباید قرار بگیرد، مثلاً نباید در چنین ظروفی ماست، ترشی، چای و نوشیدنیهای گرم ریخت شود. این موضوع سبب آسان تر شدن روند خرید و فروش ظروف کریستال خواهد شد.

زیرا می توانید یک ظرف کریستالی با کیفیت که از نظر ظاهری کاملاً جدید باشد با قیمت ارزان تر بخرید. از این رو تولید کنندگان با اتخاذ راهکار هایی که هزینه های ممکن را کاهش دهد می توانند ارزان ترین این تولیدات را روانه بازار های فروش نمایند. از جمله بسته بندی هایی که مصرف کنندگان علاقه ی ویژه ای به خرید آن نشان می دهند ظروف پلی کریستال زعفران می باشد. ایرانیان از دیرباز زعفران را به عنوان یک هدیه ی ارزشمند و سوغات به عزیزان و دوستان خود اهدا می نمایند. آنها نوشیدنی های با ارزش خود را در این تنگ ها می نوشیدند اما غافل از آنکه در دوره ای طولانی در معرض بیماری نقرص قرار گرفته و گاهی حتی جانشان را از دست می دادند. این ظروف را می توان با مراجعه به فروشگاه های کریستال در سطح شهر خریداری نمود و یا راه حل ساده تر را انتخاب کرد.

نمی توان از زحمات طراحان و تولید کنندگان ایرانی این محصولات به راحتی چشم پوشی نمود. برای بسیاری از افراد تشخیص ظروف کریستال ایرانی و کریستال های وارداتی مشکل است. در تصویر زیر می توانید یک نمونه از بهترین ظروف کریستال رنگی تولید ایران را مشاهده نمایید. به عنوان مثال قیمت کریستال بوهمیا اصل چک که می توان آن را بهترین مارک کریستال چک دانست و همچنین قیمت کریستال چک آلیش که آن هم یکی از معتبرترین برندهای جهانی در زمینه تولید ظروف کریستالی ست، بسیار بیشتر از نمونه های تولید شده در داخل کشور می باشد. این سرویس را می توان یکی از شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال جدید معرفی کرد . برای این تولید کنندگان سربلندی و بی نیازی کشور به محصولات خارجی یکی از مهم ترین اهداف تلقی می شود. این نوع ظروف در واقع نوعی شیشه ی سرب دار هستند. این شرکت یکی از واحدهای کارآفرین برتر کشور است که در زمینه تولید ظروف کریستال با فن فوتی فعالیت می کند. لطفاً برای تماس با مالک یا دستاندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اگر به دنبال تنوع بالا در طرح و رنگ و حس کلاسیک در ظروف پذیرایی برای جهیزیه عروس هستید، حتماً از ظروف برنجی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید