نماینده فروش آن در کشور – مرکز خرید و فروش انواع کریستال

هر ساله با فرارسیدن نوروز تب و تاب خانمها برای خرید ظروف جدید خانه بیشتر میشود. برای از بین بردن آثار خراش ظروف بلورین از خمیر دندان استفاده کنید که صیقل هم می دهد. در هنگام خرید از فروشگاه فاکتور و یا ضمانت نامه ظروف بلور و کریستال جهیزیه عروس را دریافت کنید تا بتوانید از خدمات پس از فروش آن استفاده نمایید. • ظرف را با شدت تکان دهید تا ترکیب آب و برنج در اطراف ظرف تکان خورده و داخل آن را تمیز کند. اما برندهای متعددی در داخل و خارج از کشور وجود دارند که به تولید و پخش مدل های مختلف از ظروف کریستال در تنوع بالا می پردازند. برای جلوگیری از خطر شکستن ظروف هنگام شستوشو بهتر است آنها را از قسمت انتها داخل آب داغ نگذارید، بلکه از قسمت پهلو در آب فرو برید و برای تمیزکردن کریستال از یک قسمت سرکه و سه قسمت آب گرم استفاده کنید. 4. ظرف کریستال خشک شده را در بسته بندی اصلی خود گذاشته و یا صاف در کابینت و دور از دسترس قرار دهید تا مانع شکستن و آسیب به آن شوید. • ظروف کریستال ظریف مخصوص نوشیدنی را از بدنه ی آن در دست بگیرید نه پایه، تا مانع شکستن پایه شوید.

در حقیقت انواع ظروف کریستال دست دوم مشتری مخصوص به خود را دارند. به عنوان مثال یکی از محصولات پر بازدید، میوه خوری پایه دار برنزی و انواع تولیدات طلاکوب بوده اند، که خصوصا ظروف طلاکوب بعلت جلوه ی خاصی که دارند، علاقمندان بسیاری پیدا کرده اند. محبوبیت بلور و کریستال در حدی است که بسیاری از شرکتهای تولیدکننده تنها به تولید ظروف از این جنس بسنده نکرده و مجسمه و اشیای تزئینی کریستالی را نیز به بازار عرضه کردهاند که بسیار مورد توجه قرار گرفتهاند. یکی از مهمترین معضلاتی که بسیاری از خریداران هنگام تهیه این مدل از ظروف با آن مواجه هستند، تشخیص اصل از تقلبی است. ظروف کریستال دارای طرح ها و مدل های بسیار متنوعی هستند که هر یک ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. تقریبا همه ی خانم ها به ظروف کریستال علاقه دارند و در منزل خود از آن ها استفاده می کنند. بنابراین در مواقعی که تابش نور آفتاب اجتناب ناپذیر است، یا از ظروف دیگری استفاده کنید و یا آنها را در کارتن مادر نگهداری نمایید. بازتاب نور: ظروف کریستال اصل زمانی که جلوی نور قرار بگیرند، طیف رنگ های رنگین کمانی را بازتاب می دهند. وجود اکسید سرب هم در این ترکیب خصوصیت های جذابی به کریستال میدهد که برای تولید ظروف و اشیای زیبا و خوش تراش بسیار مناسب می باشد.

قبل از خرید به خوبی طروف و اشیا را بررسی کنید تا کجی، لب پریدگی و… 3. ظرف را با پارچه ی بدون پرز خشک کنید تا از ایجاد لکه براثر خشک شدن در مقابل هوا جلوگیری کنید. اگر هر گونه خراشی روی ظروف کریستال خود مشاهده کردید از خمیر دندان جهت جلوگیری از آسیب بیشتر استفاده نمایید. در بعضی از موارد افراد از ظروف کریستالی به عنوان دکوری استفاده می کنند. در مورد ظروف و اشیای کریستال طلا یا نقرهکوب شده دقت زیادی داشته باشید؛ زیرا ممکن است برخی از فروشندگان در مورد میزان طلا یا نقره بهکار رفته در ظرف مورد نظر اطلاعات درست به خریدار ارائه نکنند یا اینکه ممکن است عیار طلا یا نقرهای را که روی کریستال بهکار رفته است، زیاد اعلام کنند. در روش بعدی تشخیص اصل بودن ظروف کریستال با کمک یک خودکار ضربه آهسته و خفیفی به کریستال بزنید اگر صدای زنگ دار و مداومی شنیدید کریستال شما اصل است در غیر این صورت در صورت قطع شدن سریع صدا کریستال مورد نظر شما تقلبی و کالایی کپی و به اصطلاح چینی است! مزیت دیگری این روش تضمین کیفیت و اصل بودن کریستال است، زیرا در غیر این صورت این مراکز اجازه فعالیت در محیط اینترنت را به دست نخواهند آورد.

کریستال های دست دوم ارزان تر از انواع کریستال های دیگر هستند اما همان کیفیت و کارایی را دارند. • یک چهارم تا یک دوم پیمانه برنج سفید خشک یا پوسته های خردشده ی تخم مرغ را درون آن بریزید. قیمت پاکت های بسته بندی نسبت به سایر ظروف بسته بندی مناسب تر و مقرون به صرفه تر است. اگر صدای خوبی تولید کند، به احتمال زیاد “لیوان کریستال” است. صدای حاصل از ضربه: با یک قاشق یا وسیله ی فلزی به کریستال ضربه بزنید اگر صدای زنگ مانند و ادامه داری به گوش شما رسید، کریستال اصل است. محصولاتی که چین به نام برندهای چک و آلمان به فروش میرساند، در اصل همین کریستالین هستند. کریستال چک و لاروس ایتالیا در زمره باکیفیت ترین انواع کریستال قرار دارند. ظروف کریستالی انواع مختلفی دارند و در طرح ها و رنگ های مختلفی طراحی و تولید می شوند. چرا که علاوه بر متریال با کیفیت تر، طراحی زیبا و کیفیت ساخت آن هم حرف اول را میزند. البته نمونه های ایرانی نیز طی سال های اخیر از لحاظ کیفی به طور چشمگیری رشد داشته اند و شاید از لحاظ طراحی و درخشش ظاهری با نمونه های وارداتی قابل تشخیص نباشند. وزن کریستال: وزن کریستال مرغوب نسبتا به سایر ظروف بیشتر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید