25 مدل شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال [ لوکس ] نوروز 1400

ظروف پذیرایی و غذاخوری سرامیکی است مدتی کمی است که به بازار آمده اما محبوبیت بسیار زیادی در همین مدت کسب کرده است بخصوص ظروف پذیرایی سرامیکی که ترکیبی از سرامیک سفید و چوب هستند به عنوان ظرف های اردو خوری این روز ها حسابی باب شده اند ، خوبی این ظروف تفیکیک شده بودن و چند تکه بودن آنهاست اینطوری میتوانید با کنار هم قرار دادن چند نوع شکلات یا چند نوع شیرینی یا آجیل زیبایی خوبی به میز پذیرایی خود از مهمان ها بخصوص برای پذیرایی در عید نوروز بدهید . شما میتوانید برای آشنایی با راه های تشخیص ظروف برنجی اصل از بی کیفیت، اینجا کلیک کنید. چند راه تشخیص بلور از کریستال: 1. کریستال نسبت به بلور کمی سنگینتر است اما باید به حجم ظروف، ضخامت و توپر بودن آن دقت کنید. معمولا بالاترین حد سرب در کریستال 24 درصد است که اگر جنس کریستال این مقدار سرب را دارا باشد کیفیت عالی و پایین تر از این مقدار نشان دهنده کیفیت پایین کریستال است اما 99 درصد مواد اولیه تشکیل دهنده بلور، شیشه است.

جالب است این نکته را بدانید که ظروف کریستالی که در کشور خودمان تولید می شود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و این موضوع به خاطر وجود مواد اولیه بسیار مرغوب و معادن باکیفیت است. ظروف بلور، تقریباٌ چیزی بیشتر از ۹۵ درصد مواد اولیه آن شیشه می باشد اما ظروف کریستال، ترکیبی از سرب و شیشه است که بیشتر این ترکیب از سرب است(بیش از ۷۶ درصد) و همین استفاده از سرب، باعث زیباتر شدن نقش و نگار های ظروف کریستالی می باشند. گلدان کریستال بوهمیا فیروزه ای 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است مواد شیشه.. اکسید سرب از 1400 سال قبل از میلاد مورد استفاده قرار می گرفت و قدیمی ترین قطعه شیشهای آبی کشف شده در نیپور سومر پیدا شده است.در قرون وسطی رسم بود که پذیرایی در شیشه های رنگی پنجره ای شکل که دارای سرب بودند، انجام شود تا شبیه جواهر بنظر برسند.

پیش دستی کریستال مگنولیا بدون پایه 24% اکسید سرب در تولید این کریستال ها بکار رفته است خط تراش.. این مدل ست سرویس تقریبا وزنی به اندازه 16 کیلوگرم دارند و شامل ظروف کریستالی چون شکلات خوری در دار ، 6 عدد پیش دستی ، 6 عدد فنجان ، شیرین خوری ، 6 عدد پیاله ، قندان و دو عدد میوه خوری در دو سایز متفاوت نیز میباشد . از این شکلات خوری می توانید برای مصارف دیگری نیز مانند مخلوط کردن آجیل و پسته و بادام نیز استفاده کنید. برای مشاهده ی قیمت عمده می توانید به قسمت فروشگاه ثمین پک مراجعه کنید و از قیمت های به روز اطلاع یابید. ظروف کریستالی محصولاتی شیک و منحصر به فرد هستند که می توانند با تنوع بسیار زیادی در این شرکت مشاهده شوند. اگر با قیمت ظروف کریستال مشکلی نداشته باشید، قطعا اولین انتخاب شما برای خرید انواع سرویس پذیرایی، جنس کریستال ها می باشد اما اگر به دنبال خرید یک سرویس پذیرایی آن هم با قیمت مناسب اما تنوع در محصولات و دارای کیفیت می باشد، قطعا به سمت خرید سرویس پذیرایی بلور می روید چرا که هم از نظر ظاهر ظروف، بسیار شبیه به کریستال ها می باشند و هم گستردگی بسیاری در محصولات آن را شاهد هستیم.

این محصولات دارای طراحی شیک و بسیار کاربردی هستند که می توانند برای بسیاری از افراد مورد استفاده قرار بگیرند. ظروف مناسب برای بسته بندی خرما می توانند دارای تنوع بسیار زیادی باشند. در کارخانه شیشه بلور اصفهان، برای تنوع بیشتر،سرویس پارچ و بلور مانیسا را در دو مدل تولید می کنند البته بهتر است بدانید که تفاوت آنها در پارچ نمی باشد بلکه تفاوت این دو مدل از سرویس فقط در حجم لیوان می باشد. مدل مانیسا نیز با توجه به اینکه یک سرویس کامل است لذا باید از چند نوع کاسه ان هم با سایز های متفاوت برخوردار باشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می نماییم. قاب مانیسا تولید شده در کارخانه بلور شیشه اصفهان در راستای پاسخ به نیاز جامعه جهت استفاده هم زمان از هر دو مدل، به دو صورت قاب بدون پایه و قاب پایه دار تولید می شوند. خانم های خانه دار هر کدام بر اساس نیاز خود از این قاب استفاده می کنند اما از این قاب بیشتر برای چینش شیرینی استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید